کد خبر: 12168 | تاریخ انتشار: 2012/09/27 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
نمایشگاه خودرو پاریس/ رونمایی از دو نسخه ویژه گالاردو

لامبورگینی به تازگی از دو نسخه ویژه گالاردو خود با نام های LP 560-4 و LP 570-4 Edizione Tecnica در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی کرده است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی:لامبورگینی به تازگی از دو نسخه ویژه گالاردو خود با نام‌های LP 560-4 و LP 570-4 Edizione Tecnica در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی کرده است.

مدل LP 560-4 برخی از ویژگی‌های گالاردو را به روز کرده است که به صورت عمده در قسمت جلویی خودرو است که عبارت از دریچه هوای بزرگتر به همراه چرخهای 19 اینچی موسوم به “Apollo polished” است که به رنگ مشکی مات نصب شده‌اند و البته در قسمت عقب نیز خروجی دریچه هوا بزرگتر شده است که باعث بهبود راندمان ترمودینامیکی شده است.

در ضمن یک پکیج اختیاری به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به این خودرو اسپویلرهای جانبی،دریچه‌های جلو و عقب منحصر به فرد به آن اضافه کنید.

مدل LP 570-4 Edizione Tecnica که نسخه ویژه تر مدل بالایی است دارای سیستم رنگ بندی منحصر به فرد به همراه ترمزهای سرامیک کربنی است که از سیستم رنگ بندی منحصر به فرد آن میتوان به رنگ نرونمسیس(سیاه و سفید مات) در بدنه و آرانسوی آرگوس در ستون‌ها و دریچه‌های هوا اشاره کرد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب