کد خبر: 15675 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ - | تعداد بازدید:

قیمت‌های جدید خودروهای داخلی اعلام شد

در قیمت‌گذاری جدید خودروها که در پی مصوبه قیمت‌گذاری خودرو از سوی خودروسازان و سازمان حمایت اعلام شده است قیمت هر دستگاه سایپا 131 مدل SL نیز 15 میلیون و 700 هزار تومان مشخص شده است. قیمت جدید تندر 90 پارس خودرو 36 میلیون تومان، قیمت پژو پارس سال 30 میلیون تومان، قیمت بازار تندر 90 با استاندارد یورو 4 مدل E2 معادل 36 میلیون تومان و مدل E1 تندر ایران خودرو 32 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است.

پایگاه اطلاع‌رسانی خودروسازی: در قیمت‌گذاری جدید خودروها که در پی مصوبه قیمت‌گذاری خودرو از سوی خودروسازان و سازمان حمایت اعلام شده است قیمت جدید هر دستگاه تیبا ۱۹ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان، سایپا ۱۴۱ مدل SX معادل ۱۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، سایپا ۱۱۱ مدل EX معادل ۱۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سایپا ۱۱۱ مدل SX معادل ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، همچنین هر دستگاه سایپا ۱۳۲ مدل EX معادل ۱۷ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و نوع SX این خودرو معادل ۱۹ میلیون ۹۵۰ هزار تومان تعیین شده است. قیمت مصوب هر دستگاه سایپا ۱۳۲ مدل SL نیز ۱۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و مدل LE این خودرو ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است. قیمت سایپا ۱۳۱ مدل SX نیز از سوی خودروسازان و با تأیید سازمان حمایت ۱۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و قیمت مدل EX این خودرو ۱۷ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و قیمت LE این خودرو ۱۶٫۵ میلیون تومان تعیین شده است.

قیمت هر دستگاه سایپا ۱۳۱ مدل SL نیز ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان مشخص شده است. قیمت جدید تندر ۹۰ پارس خودرو ۳۶ میلیون تومان تعیین شده است. در مورد محصولات ایران خودرو نیز قیمت پژو پارس سال ۳۰ میلیون تومان، قیمت بازار تندر ۹۰ با استاندارد یورو ۴ مدل E2 معادل ۳۶ میلیون تومان و مدل E1 تندر ایران خودرو ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل V2 معادل ۳۷٫۵ میلیون تومان و مدل V9 این خودرو ۴۳ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل V8 نیز ۳۶ میلیون تومان تعیین قیمت شده است. ایران خودرو قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۷ را ۴۲٫۵ میلیون تومان و قیمت پژو پارس اتوماتیک را نیز ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است. نوع LX پژو پارس نیز ۳۳٫۵ میلیون تومان و نوع ELX این خودرو ۳۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت پژو پارس معمولی دوگانه‌سوز ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است. قیمت جدید هر دستگاه سمند سورن ELX معادل ۳۰ میلیون تومان تعیین شده و در مورد وانت باردو دوگانه‌سوز نیز می‌توان به دو نوع قیمت‌گذاری ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بر اساس آپشن خودرو اشاره کرد. وانت باردو بنزینی ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

ایران خودرو و سازمان حمایت قیمت هر دستگاه رانا با استاندارد یورو ۴ را ۳۲٫۵ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک را ۴۲٫۵ میلیون تومان تعیین کرده‌اند. قیمت سمند LX سال دوگانه‌سوز ۲۶٫۵ میلیون تومان و نوع بنزینی این خودرو ۲۶٫۵ میلیون تومان تعیین شده است. در مورد سمند LX پایه گازسوز نیز می‌توان به قیمت ۲۷٫۵ میلیون تومانی این خودرو اشاره کرد. قیمت سمند SE نیز ۲۱میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سمند سورن ELX با موتور EF7 نیز ۳۱٫۵ میلیون تومان تعیین شده است.
در قیمت‌گذاری جدید خودروها قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ معادل ۳۵٫۵ میلیون تومان و ۲۰۶ تیپ ۶ با دنده اتوماتیک ۴۲٫۵ میلیون تومان تعیین شده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز ۳۲ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

در مورد پژو ۴۰۵ دوگانه سوز نیز می‌توان به قیمت‌گذاری ۲۵ میلیون تومانی این خودرو اشاره کرد که نوع بنزینی آن در مدل GLX معادل ۲۳ میلیون تومان و مدل SLX این خودرو ۲۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

Share

نظرات بینندگان


 1. Vote -1 Vote +1
  ناشناس
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ - ۷:۲۹ ب.ظ

  مردم قدرت خرید ندارند بااین روش

  [پاسخ]

 2. Vote -1 Vote +1
  ناشناس
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ - ۷:۳۹ ب.ظ

  گروه بهمن رو کی اعلام می‌کنید یعنی مزداو غیره

  [پاسخ]

 3. Vote -1 Vote +1
  بابک
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ - ۷:۴۴ ب.ظ

  لااقل میگفتن تکلیف ما که پیش خرید کردیم چیه، با قیمت ۱۹ میلیون پارس پیش خرید کردیم، حالا شده ۳۰ میلیون، خودشون سود ۲۲ درصد سالیانه میدن ولی در عرض ۴ ماه ۵۷ درصد گرون کردن این عدالته؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 4. Vote -1 Vote +1
  reza
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ - ۹:۰۷ ب.ظ

  ۴ماه پیش خودرو(تندر ۹۰ )پیش خرید کردم ، حالا در یک روز ۱۵ میلیون افزایش قیمت پیدا کرده،کجای دنیا قیمت تحویل خودرو به مشتری به دلار و نرخ روز محاسبه می‌شود در حالی که سود مشارکت به ریال؟ کجای دنیا دولت با جنگ رسانه ای قیمت خودرو را در ۱۰ روز بالق بر ۱۰ میلیون افزایش می‌دهد و آن را به عنوان قیمت حاشیه بازار مبنا میدارد؟
  کجای دنیا برای چرخیدن چرخ صنعت مملکت خریدار باید تاوان پس بدهد؟؟
  کجای دنیا گران کردن محصول راه جلوگیری از رانت در بازار می‌باشد؟؟؟
  کجای دنیا هم خودرو انحصار می‌شود هم قیمت گذاری آزاد انجام می‌شود؟؟
  اقدامات دولت برای جلو گیری از روند رانت بازار چه بود جز عدم پرداخت وام وعده داده شده به خودرو ساز؟
  اقدامات خودرو ساز در خصوص جلوگیری از رانت بازار چه بود جز عدم عرضه وبراه انداختن بازار سیاه ؟
  چرا دولت به جای واگذاری ارز جهت حمایت از خودرو ساز به وارد کننده‌های خودرو ارز اختصاص داد ؟؟؟ و حالا این دولت حامی‌خودرو ساز نامش است؟؟
  کجای دنیا یک خودرو در یک سال ۱۹ میلیون افزایش می‌یابد؟؟؟(تندر ۹۰)
  مگر چقدر میزان درامد یک کارمند در سال گذشته تغییر کرده؟؟؟
  به چه کسی شکایت کنیم؟
  فقط بگویید کجا؟؟
  اگر ۴ ماه پیش خودرو را از بازار آزاد تامین می‌کردم آیا این بود الان اوضاع من، منی که تمام هزینه این خودرو را با وام مهیا کرده بودم؟؟( قیمت ۴ ماه پیش تندر ۹۰ ، ۲۳/۵ میلیون بود و حال باید ۳۶ میلیون پرداخت کنیم)
  اکنون با این قانون تنها چراغ امید در خانه قشر من که متوسط به پایین هستم خاموش شد نه خانه دلالان
  دلالان باز می‌گذرانند و ما هم به حسرت‌هایمان افزوده شد

  [پاسخ]

 5. Vote -1 Vote +1
  بیچاره
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ - ۹:۴۷ ب.ظ

  دمتون گرم خودرو ارزان شد خدایی شما هم خیلی رو دارید با این وضعیت فقیر فقیرت میشه و پولدار پولدار تر خدا شرمندتون کنه

  [پاسخ]

 6. Vote -1 Vote +1
  علی
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۴ ق.ظ

  با سلام با قیمتهای اعلام شده ماهیت سازمان حمایت از مصرف کننده مشخص شدکه چقدر بطور واقعی از مصرف کنندگان حمایت میکند وتا چه حدودی از تولید کنندگان خودرو پشتیبانی مینماید واین قضیه تا بحال تا این حد مشخص نشده بود

  [پاسخ]

 7. Vote -1 Vote +1
  فاطیما
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۷ ق.ظ

  الهی حرومتون بشه پولای ما جوونای بیکار که با هزار بدبختی و تحقیر و سرزنش پدرو مادرمون بهمون میدن تا خیر سرمون اول زندگی با ماشین کار کنیم و خرج خودمون را درآریم.من فوق لیسانس اقتصادم و همسرم فوق لیسانس معماری و هر دو بیکاریم با پول چندرغازی که پدرو مادرمون داده بودن خواستیم ماشین بخریم اونقدر قیمتا رفت بالا که که ….خدا الهی انتقام چشمای گریان و دلای اشوب مارا از شما‌ها بگیر … این درسته که اینقدر به مردم فشار بیارین…(کاش من به جای میمونه میرفتم فضا تا از دست این کشور راحت میشدم)همه تونو به خدا میسپارم

  [پاسخ]

 8. Vote -1 Vote +1
  امير
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۷:۵۵ ق.ظ

  پس تکلیف حواله‌های تحویل امسال چی میشه حواله ۴ ملیونی پراید که ۸ ملیون تو بازار خرید وفروش میشه طبق قیمت قدیم میشد حدود ۱۶ ملیون ولی با احتساب این قیمتها الان پراید تحویل اسفند به خریدار حواله حدود۲۰ ملیون تومان درمیاد!!… مسولان سایپا چه توجیهی دارند؟

  [پاسخ]

 9. Vote -1 Vote +1
  ali
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۹:۰۴ ق.ظ

  گفتن نخرید گوش کردیم
  ضرر کردیم
  معلوم بود میخواد ۲ برابر بشه

  [پاسخ]

 10. Vote -1 Vote +1
  A
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۷ ق.ظ

  مایه خانواده سه نفری هستیم بعد از ۵ سال با وام و پس انداز تونستیم یه L90 بنویسیم. دو سال به ما یارانه دادند حدود ۳ میلیون تومان حالا هم فقط روی یک قلم یه ماشین را میخواند ۲۲ میلیون اضافه تر از ۲ سال پیش لز مصرف کننده بگیرن. خدا ….

  [پاسخ]

 11. Vote -1 Vote +1
  B
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۸ ق.ظ

  معنی محاسبه با ارز مبادلاتی را هم فهمیدیم شما فکر میکنین مردم …

  [پاسخ]

 12. Vote -1 Vote +1
  مهران
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۰۵ ب.ظ

  من فوق لیسانس مملکت با ماهی ۴۵۰تومن میتونم ۸ سال دیگه ۲۰۶ بگیرم باید ببینم اونوقت چند میشه

  [پاسخ]

 13. Vote -1 Vote +1
  ناشناس
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۹ ب.ظ

  همین بود نخرینننننننننننننننننننننننننننننن ارزان میشود

  [پاسخ]

 14. Vote -1 Vote +1
  morteza
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۲:۰۵ ب.ظ

  از امروز هر هر ماشینی داره تا ابد مال خودشه چون دیگه نمیتونه بهترش کنه و وای به حال کسانی که ندارن همه چی با دلار آزاد محاسبه میشه به غیر از حقوق کارگرها و کارمندهای بدبخت

  [پاسخ]

 15. Vote -1 Vote +1
  رضا
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۲:۱۱ ب.ظ

  آخ جون ال ۹۰ خریدم ۱۷ شده ۳۶ من چقدر خوشبختم

  [پاسخ]

 16. Vote -1 Vote +1
  ناشناس
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۲:۱۷ ب.ظ

  خدادکنه این چندتا شرکت تولید خودرو خراب شه

  [پاسخ]

 17. Vote -1 Vote +1
  ناشناس
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۲:۱۸ ب.ظ

  واقعا ارزون کردین دمتون گرم

  [پاسخ]

 18. Vote -1 Vote +1
  یا مهدی
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۵:۴۸ ب.ظ

  خوشی مردم یه پرایدو سفر سالی یک بار به شمال بود اونم گرفتین خدا ازتون نگذره

  [پاسخ]

 19. Vote -1 Vote +1
  جواد
  ۱۳۹۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۶ ب.ظ

  چه کنیم که هزینه بی مبالاتی و ولخرجی خودرو سازها را مردم باید بپردازند و از هیچ یک از مسئولین با تدبیر هم صدایی جز سکوت مرگبار به گوش نرسد.افسوس برای این مردم خوبی که در دست یک مشت افراد بی لیاقت خودرو سازی هستند.

  [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

 • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب