کد خبر: 16320 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۱/۱۲/۰۷ - | تعداد بازدید:

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
احتمال تغییر مدیرعامل ایران خودرو هم وجود دارد

غلامرضا شافعی در حاشیه همایش تعالی سازمانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اينكه قرار است جلسه هیات مدیره گروه خودروسازی ایران خودرو هم برگزار شود خاطرنشان كرد كه بر این اساس، ممکن است در صورت نیاز، تغییراتی نیز در این شرکت رقم بخورد.

پایگاه اطلاع‌رسانی خودروسازی: معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از احتمال تغییر در مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور خبر داد.
بنابر گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا شافعی در حاشیه همایش تعالی سازمانی در جمع خبرنگاران با اشاره به تغییر در هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، اظهارداشت: احتمال تغییر مدیر عامل این گروه خودروسازی وجود دارد.
شافعی رئیس ایدرو افزود: طبق قانون، هیات مدیره جدید سایپا می‌تواند در صورت نیاز، فرد دیگری را به عنوان مدیرعامل این گروه خودروسازی انتخاب کند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال تغییر مدیر عامل ایران خودرو نیز وجود دارد؟ گفت: قرار است جلسه هیات مدیره گروه خودروسازی ایران خودرو هم برگزار شود که بر این اساس، ممکن است در صورت نیاز، تغییراتی نیز در این شرکت رقم بخورد.
محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور شنبه شب با انتقاد از قیمت‌های فعلی خودرو در بازار، از مسئولان مربوطه درخواست کرد تا قیمت‌ها را به حالت تعادلی بازگردانند، بر همین اساس مهدی غضنفری، وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز دستور بازنگری در قیمت خودرو را به سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان صادر کرده است.

Share

نظرات بینندگان


  1. Vote -1 Vote +1
    ناشناس
    ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲ ق.ظ

    ایشالا مدیر سایپا و پارس خودرو عوض شوند

    [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب