کد خبر: 19841 | تاریخ انتشار: 2013/08/04 - | تعداد بازدید:

توسط وزیر ورزش:
اسامی‌ورزشکاران دریافت کننده مجوز ورود خودرو اعلام شد

وزیر ورزش و جوانان اسامی افرادی که مجوز ورود خودرو برای آن‌ها صادر شده است را اعلام کرد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی – وزیر ورزش و جوانان اسامی‌افرادی که مجوز ورود خودرو برای آن‌ها صادر شده است را اعلام کرد که در بین آن‌ها دو رئیس فدراسیون فوتبال و والیبال نیز حضور دارند. این جواز به خاطر درخشش تیم ملی والیبال در لیگ جهانی و صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی به اعضای این دو تیم تعلق گرفته است.
به گزارش مهر، محمد عباسی که شنبه شب در ضیافتی خبرنگاران حوزه ورزش و جوانان را دعوت کرده بود در حاشیه این نشست در پاسخ به این پرسش خبرنگاران که بالاخره مجوز ورود خودرو به چه افرادی از تیم‌های ملی فوتبال و والیبال تعلق گرفت گفت: این مجوز به بازیکنان تیم‌های ملی فوتبال و والیبال تعلق گرفته است.
وی ادامه داد: البته به روسای فدراسیون‌ها و سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال و والیبال نیز تعلق می‌گیرد و سرپرستان دو تیم نیز از این مجوز بهره‌مند خواهند شد.
پس از موفقیت‌هایی که تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی کسب کرد از سوی رئیس جمهور پاداش‌هایی به اعضای این تیم تعلق گرفت که مانند بازیکنان تیم ملی فوتبال بود. اعضای تیم ملی فوتبال ایران نیز به خاطر صعود به جام جهانی از سوی رئیس جمهور حواله ورود یک دستگاه خودرو را دریافت کردند.

Share

نظرات بینندگان


 1. Vote -1 Vote +1
  خداداد
  2013/08/04 - 8:14 ق.ظ

  خوش به حالشون

  [پاسخ]

 2. Vote -1 Vote +1
  بانوی ایرانی
  2013/08/04 - 8:29 ق.ظ

  مگر خودرو داخلی چه اشکالی دارد که دراین بحبوحه ورزشکاران باید اتومبیل خارجی ان هم از نوع لابد ارز مرجع سوار شوند .گویا ورزشکاران دیگر کشورها که نه کم از ورزشکاران ما افتخار می‌افرینند به تولیدات داخلیشان بیشتر احترام میگذارند .مرغ چینی غازه

  [پاسخ]

  Vote -1 Vote +1
  ناشناس پاسخ در تاريخ آگوست 4th, 2013 1:16 ب.ظ:

  میرن امتیاز شون رو می‌دن به یکی که ماشین میلیاردی وارد کنه بعد این وسط کلی پول کاسب می‌شن

  [پاسخ]

 3. Vote -1 Vote +1
  مبارک
  2013/08/04 - 8:55 ق.ظ

  مبارکشان

  [پاسخ]

  Vote -1 Vote +1
  ناشناس پاسخ در تاريخ آگوست 4th, 2013 8:56 ق.ظ:

  اره حقشونه اما والیبالیستها

  [پاسخ]

 4. Vote -1 Vote +1
  جاويد
  2013/08/04 - 1:01 ب.ظ

  آقايون كار بلد شما رو به جون مادرتون اينقدر احساسي تصميم نگيريد قهرماناي ملي ما واقعه حقشونه ولي چرا بايد قهرماناي كشتي و ووشو و تكواندو وجودو ما هزينه شركت در مسابقات رو نداشته باشن ولي رشته‌هاي ديگه مبلغي فراتر از اين حرفها رو هديه بگيرند همچنين هنوز قهرمانان ملي سال 91 جوايزشونو دريافت نكردن.عدالت رو معني كن آقاي عباسي

  [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

 • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب