کد خبر: 2091 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۰/۰۸/۰۴ - | تعداد بازدید:

بازار پرسود خودروهای لوکس تصادفی + عکس

شايد اصلي‌ترين دليل اينكه صاحبان خودرو لوكس از تصادف وحشت دارند اين باشد كه پس از تصادف از قيمت خودرو حتي بيشتر از نصف‌ قيمت آن كاسته مي‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خودروسازی به نقل از خبر آنلاین، قطعا هیچ‌فرد مرفهی دوست ندارد خودرو بی.ام.و یا بنز خود را که قیمتی گزاف پای آن پرداخته به قیمت یک تویوتا کمری رده‌پایین به فروش برساند. آن هم در شرایطی که خریدار ماشین تصادفی پس از صاف‌کاری و سرپا کردن ماشین آن را به قیمت اولیه خود خواهد فروخت.
 
 با این شرایط برنده اصلی این معامله خریدار ماشین تصادفی‌است که سودی ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومانی را به جیب می‌زند. یکی از خریداران خودرو تصادفی در همین زمینه گفت: خرید خودروهای لوکسی که تصادف شدید داشته‌اند ‌یا چپ کرده‌اند عملا دیگر به درد صاحب خودرو نمی‌خورند.زیرا این افراد معمولا جزو قشر مرفه هستند و به‌جای اینکه خودرو تصادفی خودشان را دوباره تعمیر کنند ترجیح می‌دهند آنرا بفروشند و یک خودرو لوکس دیگر بخرند.
وی خرید خودروهای تصادفی را هم به نفع فروشنده و هم به نفع خریدار دانست و گفت: خودرو لوکسی که تصادف شدید داشته‌است در حقیقت به اندازه یک پژو پرشیای نو هم نمی‌ارزد و نگه داشتن آن به ضرر صاحب خودرو است. وی در جواب این سوال که خریدار پس از خرید، با خودرو تصادفی چکار می‌کند گفت: معمولا این خودروها برآورد و کارشناسی می‌شوند و قطعاتی که به کلی از بین رفته‌اند از خودرو جدا شده و قطعات جدید روی آن نصب می‌شود و پس از انجام صاف‌کاری و رنگ دوباره به قیمتی بالاتر به فروش می‌رسند.

وی قیمت یک لندکرویزر ۲۰۱۱ تصادفی را ۵۳ میلیون تومان ذکرکرد و گفت: قیمت این خودرو در حالت عادی چیزی حدود ۱۳۰ میلیون تومان است که پس از تصادف قیمت آن تقریبا نصف می‌شود.

Share

نظرات بینندگان


 1. Vote -1 Vote +1
  ناشناس
  ۱۳۹۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۱ ق.ظ

  من هم تاالان ازاین جورماشین‌ها زیادخریدم وبعدان رامیدهم به دوستم وبرای منذدرست میکند وبعدازطریق انترنت می‌فروشم

  [پاسخ]

 2. Vote -1 Vote +1
  حسین
  ۱۳۹۳/۱۰/۰۴ - ۱:۰۸ ب.ظ

  باسلام کمری تصادفی هرچی باشه خریدارم

  [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

 • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب