کد خبر: 237 | تاریخ انتشار: 2011/09/26 - | تعداد بازدید:

محدوده طرح زوج و فرد در تهران کاهش یابد

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواستار کاهش محدوده طرح زوج و فرد شد و گفت: گسترده کردن این محدوده موجب اختلال در زندگی مردم خواهد شد لذا نحوه تردد در خیابان‌ها نیازمند کنترل ترافیک است.

فرمانده نیروی انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران با انتقاد از گسترده شدن محدوده طرح زوج و فرد گفت: گسترده کردن این محدوده موجب اختلال در زندگی مردم خواهد شد.
به گزارش فارس،‌ سردار احمدی‌مقدم در حاشیه دهمین نمایشگاه تجهیزات پلیس در جمع خبرنگاران گفت: اگر مقایسه‌ای مابین نمایشگاه‌های قبل با دهمین نمایشگاه داشته باشیم محصولات داخلی با قوت بیشتری حضور داشته‌اند و با رشد  40 تا 45 درصدی روبرو شده‌ایم.
وی بیان داشت: نیروی انتظامی‌از تولید‌کنندگان داخلی حمایت خواهد کرد تا به صورت کامل در تولید محصولات امنیتی به خودکفایی برسیم.
فرمانده ناجا ادامه داد: اگر ما از محصولات خارجی بخواهیم بهره‌ بگیریم باید یک سمت تولید آن تولید‌کننده داخلی باشد تا بتوانیم در آینده‌ای نزدیک آن تکنولوژی را بومی‌کنیم.
وی بیان داشت: دستگاه‌های خواندن و ذخیره کردن اسکن‌هایی که در مراکز ورودی ناجا به ثبت اطلاعات می‌پردازند هم اکنون به صورت کاملاً بومی‌در کشور ساخته می‌شوند.
احمدی مقدم تصریح کرد: امروز بالاترین سطح نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در پردازش تصویری برای صدور قبض‌های جریمه در اختیار کشورمان است و این تکنولوژی کاملا بومی‌می‌باشد.
فرمانده نیروی انتظامی‌با اشاره به عدد مطلق تصادفات گفت: در 6 سال اخیر 6 هزار نفر از عدد مطلق کشته‌شده‌های جاده‌ای کاسته و 11 برابر همین رقم از زخمی‌ها در جاده‌های کشور کاسته شده است.
وی همچنین خواستار کاهش محدوده طرح زوج و فرد شد و گفت: گسترده کردن این محدوده موجب اختلال در زندگی مردم خواهد شد لذا نحوه تردد در خیابان‌ها نیازمند کنترل ترافیک است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب