کد خبر: 2507 | تاریخ انتشار: 2011/11/08 - | تعداد بازدید:

فراز سرانجام مجوز شماره‌گذاری دریافت کرد

عملكرد اين خودرو در مدت 3 ماه بعد از شماره‌گذاری مورد بررسي سازمان استاندارد، دانشكده خودرو دانشگاه علم و صنعت، پليس راهور و سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌ای قرار می‌گيرد. خودروي فراز از حدود يكسال پيش آماده شماره‌گذاري و ورود به بازار بود اما با اين حال و با وجود پيش‌فروش تعداد قابل توجهي از اين خودرو، پليس راهنمايی و رانندگی حتی تاييدیه آزمايشگاه‌های بين‌المللی در خصوص این خودرو را در مقاطعی با ترديد مواجه ساخت و روند آغاز شماره گذاري اين خودرو را متوقف كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خودروسازی «محسن صالحی نیا» مدیرکل دفتر صنایع ماشین سازی و نیرو محرکه از اعطای مجوز شماره‌گذاری 500 خودروی کامیون فراز خبر داد.

وی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران(شاتا)؛ با بیان اینکه تنها پلیس راهور به کشنده فراز ایراداتی را وارد و شماره گذاری این خودرو را متوقف کرده است افزود: در جلسه ای که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور، نمایندگان سازمان استاندارد، دانشکده خودرو، پلیس راهور و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد وپس از تایید کارگروه حمایت از تولید، راهنمایی و رانندگی ناجا موظف شد طی 10 روز 500 کشنده فراز را شماره گذاری کند.

وی با بیان اینکه عملکرد این خودرو در مدت 3 ماه بعد از شماره گذاری مورد بررسی سازمان استاندارد ،دانشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت ، پلیس راهور و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قرار می گیرد افزود: پس از این مدت اگر خودرو فراز به تشخیص این دستگاهها غیر استاندارد شناخته شود شماره گذاری آن متوقف می شود.

تولید خودروی فراز از حدود یکسال پیش آماده شماره‌گذاری و ورود به بازار بوده است؛ با این حال و با وجود پیش فروش تعداد قابل توجهی از این خودرو، پلیس راهنمایی و رانندگی در شماره‌گذاری این خودرو که به تایید آزمایشگاه‌های بین المللی رسیده است در مقاطعی با تردید مواجه شد و شماره گذاری این خودرو را متوقف کرد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب