کد خبر: 25801 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
فولکس واگن و عرضه جعبه دنده اتوماتیک 10 سرعته

به نظر می آید باید به زودی خودمان را برای استفاده از خودروهایی با سیستم انتقال قدرت 10 سرعته آماده کنیم چون انها دارند می آیند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: به نظر می‌آید باید به زودی خودمان را برای استفاده از خودروهایی با سیستم انتقال قدرت 10 سرعته آماده کنیم چون آنها دارند می‌آیند.

volkswagen-steering-wheel
فولکس واگن خودروساز آلمانی اطلاعات بیشتری از سیستم انتقال قدرت 10 سرعته کلاج اتوماتیک را منتشر کرده است که به طور خاص برای پلتفرم MQB طراحی شده است که این پلت فرم جدید برای عرضه در چندین مدل از گروه خودروسازی فولکس واگن از جمله گلف جدید، نسل بعدی پاسات ، شاسی بلند هفت سرنشینه و همچنین آئودی A3 برنامه ریزی شده است.
این سیستم انتقال نیروی جدید با سیستم چرخ جلو و همچنین رانش تمام چرخ عرضه می‌شود و از ظرفیت گشتاور 370 پوند به بالا پشتیبانی می‌کند که دارای قابلیت اتصال به موتورهای چهار،پنج و شش سیلندر را دارد .
یعقوب‌هاینز مدیر بخش تحقیق و توسعه فولکس واگن در این مورد عقیده دارد :” نسل جدید موتورهای چهار سیلندر توربوشارژ دیزلی این شرکت به همراه موتور جدید 2.0 لیتری توربودیزل و توربودوگانه با قدرت پیشرانه 240 اسب بخار در نسل بعدی پاسات نیز دارای سیستم انتقال قدرت 10 سرعته خواهند بود.

 

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب