کد خبر: 26215 | تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۴ - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
هوندا آکورد همچنان محبوب ترین خودرو در بین سارقان آمریکایی

یک بار دیگر هوندا آکورد به عنوان محبوب ترین خودرو مورد علاقه سارقان در کشور آمریکا معرفی شد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: یک بار دیگر هوندا آکورد به عنوان محبوب ترین خودرو مورد علاقه سارقان در کشور آمریکا معرفی شد.

2013-Honda-Accord-EXL-V6-driving-19_rdax_646x396
بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط موسسه ردیابی خودروها لوجک، هوندا اکورد محبوب ترین خودرو در بین سارقان در آمریکا است و در مکان دوم نیز هوندا سیویک قرار گرفته است و سایر خودروهای این لیست عبارتند از تویوتا کمری، تویوتا کرولا و شورلت سیلورادو که در مکان‌های 3،4 و 5 این لیست قرار گرفته اند.
در مکان ششم لیست ما یک سوپرایز بزرگ قرار گرفته است و ان خودرو Acura Integra است که از سال 1991 دیگر در کشور آمریکا به فروش نرسیده است و در پایان نیز کادیلاک اسکالادا نیز در رتبه هفتم قرار گرفته است، فورد F-350 در ربته هشتم،نیسان آلتیما در رتبه نهم و سرانجام شورلت تاهو در رتبه دهم قرار گرفته است.
موسسه مذکور در حدود پنج سال است که به ترتیب این گزارش را اعلام می‌کند و هوندا آکورد در این پنج سال محبوب ترین خودرو بوده و همیشه در صدر لیست سارقان قرار گرفته است.
در مورد ایالت‌هایی که سارقان خودرو در آن بیشتر جولان می‌دهند به ترتیب می‌توان به: کالیفرنیا، تکزاس، فلوریدا، نیویورک و نیوجرسی نام برد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب