کد خبر: 26424 | تاریخ انتشار: 2014/06/01 - | تعداد بازدید:

آخرین قیمت و اطلاعات کامل فروش محصولات کیاموتورز (اطلس خودرو)

به‌منظور تسریع در انجام امور خرید، متقاضیان محترم می‌توانند پس از تکمیل فرم‌های مربوطه، به همراه مدارک موردنیاز به نمایشگاه فروش، دفتر مرکزی و یا هریک از عاملیت‌های مجاز مراجعه نمایند.

atlas-khodro-1

atlas-khodro-2

atlas-khodro-3

 

 • شرایط فروش
   ۱–  تمامی هزینه‌های شماره‌گذاری و هزینه پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها به عهده شرکت می‌باشد.
۲–  هزینه بیمه شخص ثالث یک‌ساله برای کلیه خودروها به عهده شرکت می‌باشد.
۳کلیه خودروها دارای گارانتی ۵ ساله و یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومتر توسط شرکت اطلس خودرو می‌باشند.
۴حق‌الزحمه عاملیت مجاز/نمایشگاه امانی فروش توسط شرکت تأمین و پرداخت می‌گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوان غیرمجاز و برخلاف مقررات شرکت می‌باشد.
۵متقاضیان خرید خودرو مکلف می‌باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط بنام و به‌حساب بانکی شرکت
  اطلس خودرو (سهامی خاص) تأدیه و واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت اطلس خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی
  در قبال متقاضی نخواهد داشت.
۶–  پرداخت مالیات بر ارزش‌افزوده به عهده خریدار می‌باشد و پیش از تحویل خودرو، نقداً دریافت خواهد شد.
۷ در شرایط پیش‌پرداخت دو مرحله‌ای فروش میان‌مدت و پیش فروش علی‌الحساب بلندمدت، خریدار پرداخت مرحله اول را به‌صورت
  نقد و الباقی مراحل را به‌صورت چک در زمان ثبت‌نام ارائه می‌نماید. 
۸– در شرایط پیش فروش علی‌الحساب  بلندمدت با تعهد تحویل ۱۲۰ روزه، پیش‌پرداخت نقدی در یک و یا چند مرحله به میزان اعلامی‌در جدول فوق و الباقی قیمت قطعی خودرو بر اساس قیمت و شرایط جاری فروش همان خودرو در زمان تحویل، خواهد بود.
۹– در شرایط پیش فروش علی‌الحساب  بلند مدت با تعهد تحویل ۱۲۰ روزه، سود مشارکت و خسارت انصراف از خرید به مبلغ ۷۰ ریال در ازای هر یکصد هزار ریال مبلغ سپرده نقدی خریدار نزد شرکت به‌صورت روزشمار محاسبه و پرداخت خواهد گردید.
۱۰– در شرایط پیش فروش علی‌الحساب بلندمدت با تعهد تحویل ۱۲۰ روزه، در صورت درخواست خریدار و پس از تأیید شرکت، خسارت تأخیر احتمالی به مبلغ ۱۵ ریال در ازای هر یکصد هزار ریال مبلغ سپرده نقدی خریدار نزد شرکت مازاد بر سود مشارکت ۷۰ ریال به‌صورت روزشمار محاسبه و پرداخت خواهد گردید.
۱۱الباقی قیمت قطعی خودرو بر اساس قیمت و شرایط جاری فروش همان خودرو در زمان تحویل خودرو و توسط متقاضی در وجه شرکت پرداخت خواهد شد که در صورت وجود شرایط پرداخت اقساطی در لیست قیمت جاری در آن زمان و همچنین فراهم آوردن ضوابط فروش اقساطی توسط متقاضی، پس از واریز الباقی سهم نقدی (در صورت تعلق) که در وجه شرکت پرداخت خواهد شد، باقیمانده طی چک‌های متساوی الوجه که تعداد چک‌ها و مبلغ هر یک از آن‌ها با سررسیدهای یک ماه از یکدیگر و اولین آن به تاریخ یک ماه پس از تاریخ صدور کارتکس خودرو، توسط شرکت محاسبه و اعلام خواهد شد و قبل از تحویل خودرو توسط متقاضی صادر و به شرکت تسلیم خواهد شد.

مدارک موردنیاز

 • ملاحظات

با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت‌نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل‌فروش خواهد بود.

 • لطفاً کلیه وجوهات نقدی مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط به نام شرکت اطلس خودرو به یکی از حساب‌های اعلام‌شده شرکت واریز و اصل رسید پرداخت را جهت ثبت‌نام ارائه فرمایید.
 • نام و امضا واریز کننده در کلیه فیش‌های واریزی می‌بایستی الزاماً با نام و امضا متقاضی یکسان باشد.
 • درصورتی‌که خودرو هنگام تحویل بدون پلاک باشد خریدار می‌بایست ضمن دریافت خودرو از شرکت تا زمان صدور اسناد فروش خودرو منتظر بماند و تعهد انجام احراز سکونت مشتری بر اساس آدرس اعلامی‌نیز به عهده خریدار می‌باشد.(راهنمای شماره گذاری)
Share

نظرات بینندگان


 1. Vote -1 Vote +1
  فردین
  2014/12/31 - 5:15 ق.ظ

  بطور کلی خودروهای کره ایی از نظر راحتی و نرمی، مصرف سوخت، قیمت در بازارهای آ سیایی وتا حدودی اروپا، استقامت و زیبایی داخلی وظاهری وهمچنین استهلاک بسیار عالی هستند. موفق باشید.

  [پاسخ]

 2. Vote -1 Vote +1
  فردین
  2014/12/31 - 5:23 ق.ظ

  اپتیما و آ زارا در راس حرم محصولات کره ایی حتی در میان برندهایی چون پزو فیات فولکس رنو جای مطمئنی کسب کرده و شایسته تحسین است.

  [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

 • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب