کد خبر: 26491 | تاریخ انتشار: 2014/06/02 - | تعداد بازدید:

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت:
تخلف آشکار مردان احمدی‌نژاد در واردات خودرو با پول بیت‌المال

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر برخورد قضایی با تخلف آشکار مردان احمدی‌نژاد، گفت: مقامات دولت دهم با درآمدهای حاصل از مناطق آزاد تجاری، تعدادی ملک در سطح تهران خریداری و تعداد قابل‌توجهی خودرو با پول بیت‌المال وارد کشور کرده‌اند و در حال حاضر در اختیار آن‌ها قرار دارد که باید پس گرفته شود.

پایگاه اطلاع‌رسانی خودروسازی – غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت در واکنش به عدم تحویل ۲۶ خودروی نهاد ریاست جمهوری توسط دولت دهم گفت: متأسفانه اکنون به هر گوشه‌ای که نگاه می‌کنیم، حجم وسیعی از تخلفات مالی و قانون‌شکنی توسط دولتی که ادعای پاک دستی می‌کرد، مشاهده می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی‌افزود: مقامات دولت دهم با درآمدهای حاصل از مناطق آزاد تجاری، تعدادی ملک در سطح تهران خریداری و تعداد قابل‌توجهی خودرو  با پول بیت‌المال  وارد کشور کرده‌اند و در حال حاضر در اختیار آن‌ها قرار دارد که باید پس گرفته شود.

وی ادامه داد: باید توجه داشت که هنوز دولت قبل تسویه‌حساب نکرده و انتظار می‌رود که یک برخورد قضایی طبق قانون با مسئولین دولت قبل صورت پذیرد تا درس عبرتی برای همگان شود.

غلامعلی-جعفرزاده-ایمن-آبادی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با طرح این موضوع که نمی‌توان ادعای پاکی کرد، اما بخش اعظمی‌از منابع کشور را به هر شیوه‌ای استفاده کرد افزود: این اخبار قابل پیش‌بینی بوده و جای تعجب چندانی ندارد، اما باید توجه داشت که ادعای پاک دستی به‌تنهایی پاک دستی به دنبال ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: برای پیشگیری از رخ دادن اتفاقات این‌گونه باید طبق قانون و مقررات با آقای احمدی‌نژاد، همراهان و کلیه متخلفان برخورد صورت پذیرد تا مردم متوجه شوند که چه کسانی حرف و چه کسانی به وعده‌ها عمل می‌کند.

گفتنی است باوجودی که نزدیک به ۱۰ ماه است که احمدی‌نژاد دفتر ریاست جمهوری را ترک کرده، اما هنوز ۲۶ خودروی متعلق به ریاست جمهوری را تحویل نداده است.

Share

نظرات بینندگان


  1. Vote -1 Vote +1
    عماد
    2014/06/02 - 6:09 ب.ظ

    باز هم نماینده رشت باقی همه خوابند

    [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب