کد خبر: 33756 | تاریخ انتشار: 2015/07/11 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
رونمایی از نسل جدید Pagani Huayra در سال آینده میلادی

برند سوپرخودروساز ایتالیایی به سختی در حال تلاش است تا همچنان خود را در صف مدعیان ایتالیایی نگه دارد و از همین روی در صدد است تا نسل جدید Huayra را در سال آینده میلادی و در نمایشگاه ژنو 2016 به نمایش گذارد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: به نظر می‌رسد دیگر باید کم کم منتظر رونمایی ار یک نسخه جدید Pagani Huayra باشیم که طبق تصاویر جاسوسی منتشر شده یک نسخه قدرتمندتر از نسخه فعلی خواهد بود.

Pagani-Huayra-R_001-spy-pics
انتظار می‌رود که این خودرو به صورت رسمی‌این نسخه روداستر در سال آینده میلادی و در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی شود که در حال حاضر این نسخه قدرتمند در حال پشت سرگذاشتن آزمایش‌های خیابانی در اروپا است.
ما در حال حاضر می‌توانیم تغییرات بسیار جالبی از این خودرو را شاهد باشیم که ترمزهای سبز درخشان به طور یقین نوید یک سوپرخودرو رویایی را به ما می‌دهد و در ضمن شکاف جلو نیز بزرگتر شده و لوله‌های اگزوز بزرگتر نشان از یک موتور قدرتمند دارد.
طبق انتظار ما تنها قرار است تا 20 نسخه از این مدل قدرتمند تولید شود و طبق گزارش‌های اولیه همانند Zonda R تنها دارای نسخه مخصوص مسابقه نخواهد بود.
پاگانی برای تولید نسخه‌های بسیار ویژه چندان غریبه نیست همانند اینکه پاگانی از یک نسخه بسیار تولید محدود زوندا نیز رونمایی کرد که یکی از سریع ترین محصولات پاگانی بود.
در حال حاضر مدل فعلی Huayra دارای یک موتور AMG با قدرت پیشرانه بالای 700 اسب بخار از یک موتور 6.0 لیتری V12 است که با‌هایپرخودروهایی همچون Ferrari LaFerrari, McLaren P1 و Porsche 918که همگی دارای قدرت پیشرانه حول و حوش 900 اسب بخار هستند به رقابت می‌پردازد که Huayra اکنون چشم به رقابت با محصولاتی همچون Ferrar F12 Berlinetta و Lamborghini Aventador LP-750 SV نیز دارد که قدرت پیشرانه بالاتری را ارائه می‌دهند و این بدان معنی خواهد بود که مدل جدید باید بتواند امار و ارقام بالاتری را نسبت به نسخه فعلی ارائه دهد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب