کد خبر: 33782 | تاریخ انتشار: 2015/07/12 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
نیسان ممکن است Maxima NISMO را تولید کند

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: به زودی باید شاهد یک نسخه قدرتمند از نیسان ماکسیما در بازار و در روی خط تولید برند ژاپنی باشیم.

2016_nissan_maxima_02
مدل 2016 Nissan Maxima در حال پیش فروش در نمایندگی‌های نیسان است و حالا اخبار جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد باید منتظر یک ماکسیمای اسپرت نیز باشیم.
در مورد مدل جدید اینکه تاکید نیسان برروی یک خودرو اسپرت با بازدهی بالا است که بتواند با محصولات بی.ام.دبلیو و ائودی بر روی پیست مقابله کند.
در نتیجه Nissan Maxima NISMO محصول جدید سری ماکسیما است که با کاهش وزن خود و بازدهی و فرمان پذیری بالا خود را برای این کار آماده کرده است.
در سال گذشته میلادی بود که نیسان وعده داد تا مدل‌های بیشتری از سری NISMO را شاهد خواهیم بود که به خط تولید افزوده خواهند شد و بدین ترتیب انتظار داریم که یک موتور قدرتمند در زیر هود ماکسیمای جدید همچون 370Z و GT-R انتظار ما را بکشد.
در حال حاضر این شرکت در حال بررسی این حرکت هوشمند و سودآور برای تولید یک ماکسیمای اسپرت است و در ضمن برای اولین بار این شرکت در حال کار بر روی تریم SR ماکسیما است که نیسان انتظار دارد تا 20 تا 25 درصد فروش ماکسیما از تریم SR باشد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب