کد خبر: 33788 | تاریخ انتشار: 2015/07/13 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
تنها لامبورگینی Concept S به حراج گذاشته می‌شود

برند ایتالیایی خودرو 2006 Lamborghini Concept S که به خاطر داشتن هزینه های بالا تنها در یک نسخه مفهومی تولید کرده بود را به بوته حراج خواهد گذارد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: این خودرو در سال 2005 برای نخستین بار در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی شد تا این تنها نسخه از خودرو مفهومی‌لامبورگینی به حراج گذاشته شود.

lamborghini-concept-s-front-three-quarter
خودرو مفهومی‌2006 Lamborghini Concept S توسط موسسه حراج ساتبی در نوامبر 2015 در نیویورک به حراج گذاشته خواهد شد که توسط رئیس ارشد بخش طراحی لامبورگینی Luc Donckerwolke طراحی شده است که دارای سیستم جالبی بو.د بدین ترتیب که کاپوت آن از وسط به دو نیم شده و تا انتهای خودرو ادامه می‌یافت به طوری که بین دو سرنشین خودرو نوعی فاصله فیزیکی منحصر به فرد وجود داشت.
اگرچه خودروساز ایتالیایی قصد تولید مدل مفهومی‌اس را با یک تیراژ تنها 100 عددی داشت ولی به دلیل هزینه‌های بالا و فرایند وقت گیر تولید تولید آن منتفی شد و در نتیجه تنها یک نسخه از آن در جهان وجود دارد که به حراج گذاشته شده است.
مدل مفهومی‌اس با یک طراحی منحصر به فرد دارای همان موتور 5.0 لیتری V10 گالاردو با قدرت پیشرانه 520 اسب بخاری و سیستم رانش تمام چرخ است که این تنها خودرو فقط 180 کیلومتر مسیر را پیموده است که البته انتظار می‌رود دارای قیمتی بالاتر از 3 میلیون دلاری باشد که چندی پیش برای یکی از منحصر به فرد ترین لامبورگینی‌ها در همین حراجی به مزایده گذاشته شد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب