کد خبر: 33791 | تاریخ انتشار: 2015/07/13 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
فورد از پنل‌های نورانی در خودروهای آینده خود بهره می‌گیرد

برند آمریکایی قصد دارد تا از پنل های نورانی در محصولات آینده خود بهره گیرد تا با یک نورپردازی ظاهر جذاب تری به محصولات خود بدهد هر چند تناقض سختی با قوانین ایالات متحده دارد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: فورد به احتمال بسیار زیاد قصد دارد تا از پنل‌های نورانی برای بدنه خودروهای آینده خود بهره برد.

ford-light-up-trim-panels
خودروساز آمریکایی پتنی را در تاریخ 25 ژوئن به ثبت رسانیده است که به طور کلی پنل‌های بکار گرفته شده در بدنه خودرو قابلیت نورانی شدن را دارا خواهند بود.
در این پتنت، یک خودرو فورد موستانگ سقف شناور با نقاط نورانی در اطراف کمربند ایمنی و سایر نقاط و پنل‌های پلاستیکی به نمایش گذاشته شده است که البته این شرکت توضیح داده است که این فناوری به منظور استفاده تزئینی و روشنایی کاربردی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که البته برای زیر خودرو استفاده نخواهد شد.
البته برای ما بسیار جالب خواهد بود تا ببینیم که ایالات متحده به این فناوری چگونه واکنش نشان خواهد داد زیرا به طور کلی طرفدار هیچ گونه زرق وبرقی نبوده و ویژگی‌هایی همچون LED‌های ماتریسی و چراغ‌های جلو لیزری که در اروپا در دسترس خریداران هستند هنوز در امریکا مورد تائید قرار نگرفته است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب