کد خبر: 33815 | تاریخ انتشار: 2015/07/16 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
Ford Mustang Apollo Edition به استقبال برنامه‌های فضایی می‌رود

پایگاه اطلاع سانی خودروسازی: برنامه فضایی آپولو ناسا دستمایه عرضه یک نسخه ویژه از فورد موستانگ قرار گرفته است.

2015-ford-mustang-apollo-edition-front-end
فورد موستانگ انحصاری با نام Ford Mustang Apollo Edition که برند آمریکایی لباس فضایی را بر 2015 Ford Mustang GT پوشانده است و دارای رنگ براق سفید و سیاه خالص است و قطعات فیبر کربنی در شکاف جلو و برخی دیگر از قطعات خودرو بکار گرفته شده است و در ضمن سیستم نوررسانی LED شبیه به سفینه‌های فضایی است.
در حالی که قرار نیست این خودرو به فضا ارسال شود فورد موستانگ آپولو دارای سیستم با قدرت زیاد سوپرشارژ به همراه لوله اگزوز‌های جانبی و سیستم تعلیق اسپرت تیون شده و ترمزهای شش پیستون برمبو و چرخ‌های 21 اینچی Forgiato است.
در مجموع این خودرو که تنها در یک نسخه تولید شده است برای مالک خوش شانس خود دارای قدرت پیشرانه 627 اسب بخاری و گشتاور 540 پوند بر فوت است.
این خودرو اسپرت سفارشی در تاریخ 23 ژوئیه در مراسمی‌که از سوی Experimental Aircraft Association Gathering of Eagles gala تدارک دیده شده است به حراج گذاشته خواهد شد.

2015-ford-mustang-apollo-edition-front-end-close-up
درآمد حاصل از این حراجی برای برنامه‌های آموزشی جوانان موسسه مذکور صرف خواهد شد که به عنوان مثال در سال 2008 میزان عواید این مراسم برای امور آموزشی به 3 میلیون دلار رسیده بود.
جک پلتن رئیس EAA در این مورد می‌گوید:” با هدای موستانگ هشتم فورد همچنان به نشان دادن عمق تعهد خود برای پشتیبانی از برنامه‌های ما نشان می‌دهد و کمک بسیار شایانی به رشند نسل بعدی هوانوردان می‌کند”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب