کد خبر: 33819 | تاریخ انتشار: 2015/07/17 - | تعداد بازدید:

اختصاصی خودروسازی؛
هانکوک در حال توسعه تایرهایی بدون نیاز به فشار هوا

برند کره ای برای اینکه همچنان پرچمدار تولید تایر در جهان باشد در حال توسعه تایرهایی سازگار با محیط زیست و بدون نیاز به فشار هوا است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی:‌هانکوک به دنبال آینده ای است که دیگر در آن نیازی به تایرهایی با فشار هوا نیست.

hankook-iflex-tire
تایر Hankook iFlex آخرین نمونه ابتدایی غیر پنوماتیک از تولید کننده تایرهای کره ای است و از مواد سازگار با محیط زیست در آن بهره گرفته شده است.
این شرکت از سال 2011 در حال کار بر روی این فناوری است که هدف آن تولید محصولی است که دارای تمام مزایای تایر با فشار هوای معمولی است در حالی که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد در سرعت‌های بالا نیز است.
تایر Hankook iFlex در حقیقت پنجمین تایر غیر پنوماتیک برند کره ای است که قادر به رسیدن به سرعت 128 کیلومتر در ساعت را دارا است و در ضمن دارای تمامی‌عملکرد لاستیک‌های تایر با فشار هوای امروزی است.
این شرکت همچنین اشاره کرده است که ساخت و ساز این تایر بر روی ماده جدیدی بنا شده است که دارای بالاترین پتانسیل برای سازگار شدن با محیط زیست است و در ضمن این مواد تضمین می‌ند که می‌تواند این مواد به راحتی بازیافت شده و دیگر شاهد آلودگی در چرخه برگشت ناپذیر تایرهای خودرو نخواهیم بود.
سونگ هواسو مدیرعامل‌هانکوک در این مورد می‌گوید:” توانایی‌های Hankook iFlex به ارائه کامل عملکرد رانندگی با سرعت بالا است که در نتیجه تعهد دیرینه‌هانکوک برای فناوری تایرهای نوآورنه است که دارای هدف تقویت رهبری تکنولوژیک ما در بازار جهانی تایرها است”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب