کد خبر: 33853 | تاریخ انتشار: 2015/07/23 - | تعداد بازدید:

برندهای آلمانی خریدار سرویس 4 میلیارد دلاری نوکیا!

برندهای آلمانی در حال برنامه ریزی برای خرید سرویس نقشه های نوکیا به قیمت 4 میلیارد دلار هستند تا بتوانند بهترین سرویس ناوبری را به انحصاری آلمانی ها دربیاورند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: اگرچه ممکن است یک ایده مضحک به نظر برسد ولی خودروسازان بزرگ لوکس ساز آلمانی در حال کار تیمی‌برای خرید یک فناوری دیوانه کننده از سوی نوکیا هستند.

Audi-Infrastructure-Participation
آئودی، مرسدس و بی.ام.دبلیو در حال تجهیز خود برای خریداری کسب و کار نقشه‌های نوکیا با نام تجاری HERE هستند که بدین ترتیب دارندگان محصولات این شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا از سیستم ره یاب ماهواره ای در خودروهای خود با جدیدترین بروز رسانی‌ها بهره مند شوند.
در ضمن نقشه‌های نوکیا یک راهکار عالی برای هر چه بهتر شدن سیستم‌های تشخیص خودروهای خودمختار این شرکت‌ها در آینده خواهند بود که با توجه به اخبار منتشر شده این توافق به زودی در هفته آینده به صورت رسمی‌اعلام خواهد شد.
عنوان شده است که نوکیا که به دنبال فروش بخش سیستم‌های نقشه برداری خود است قیمت 4 میلیارد دلار را برای آن تعیین کرده است.
در حال حاضر در حدود 80 درصد از خودروها در شمال آمریکا و اروپا از اطلاعات نقشه برداری ارائه شده توسط نوکیا بهره می‌برند و از همین روی خودروسازان به عنوان مهمترین نامزدهای خرید این سرویس به شمار می‌روند.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب