کد خبر: 33857 | تاریخ انتشار: 2015/07/23 - | تعداد بازدید:

اولین بت موبیل با قیمت 6 میلیون دلار به پای حراجی رفت

بدون تردید بت موبیل یکی از نوستالوژیک ترین لوازم سری فیلم های بتمن است ک حالا اولین محصول آن دوباره به حراجی ها بازگشته است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: اولین خودرو بتمن یا همان بت موبیل دوباره به حراجی‌ها بازگشته است.

original-batmobile-heading-auction
آخرین بار که این خودرو به حراجی گذاشته شد در سال 2013 و با قیمت 4.2 میلیون دلار در حراجی بارت جکسن بود و انتظار می‌رود در حراجی جدید به قیمت بیش از 6 میلیون دلار به فروش برسد.
به هر حال این همان بت موبیلی است که در یک نمایش تلویزیونی در دهه 1960 در غرب ظاهر شد و در اصل یک 1955 Lincoln Futura است که دارای تجهیزات بتمن همچون بت فون به همراه بت پروژکتور و لاستیک‌هایی است که به طور خودکار باد می‌شوند.
این خودرو توسط جورج باریس ساخته شده و به دلیل صرب العجل بودن آن در طول فقط 3 هفته و با هزینه 250 هزار دلاری ساخته شده است.
آخرین باری که بت موبیل به فروش رسیده است آستون مارتین DB5 رکورد گران ترین خودرو در حراجی را به خود اختصاص داده است و به نظر می‌رسد با قیمت بالای 6 میلیون دلار رکورد در انتظار بت موبیل خواهد بود.
راجر جانسون مدیر حراجی بارت جکسون در این مورد می‌گوید:” بسیاری از خودروهای کلاسیک از همین روی جمع اوری می‌شوند تا مردمی‌که قبل از آن این خودرو‌ها را ندیده اند شانس دیدن این محصولات نوستالوژی را داشته باشند و بدون کوچکترین تردیدی بیت موبیل یکی از خودروهایی است که دارای طرفداران همیشگی است”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب