کد خبر: 33865 | تاریخ انتشار: 2015/07/24 - | تعداد بازدید:

10 برند جذاب و محبوب دنیای خودروسازی در سال 2015

برندهای بسیاری در دنیای خودروسازی مشغول به فعالیت و توسعه محصولات جدید خود هستند و حالا یک موسسه معتبر آمریکایی به بررسی محبوبیت و جذابیت این برندها در بین خریداران آمریکایی که بزرگترین بازار دنیای ماشین است اقدام کرده است تا جذاب ترین برندهای دنیای خودروسازی در سال 2015 را معرفی کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: در مجموع 84 هزار خریدار بعد از گذشت 90 روز از خرید و مالکیت خودرو خود از 77 جنبه در مورد ماشین خود مورد بررسی قرار گرفته اند که ماحصل این نظرسنجی در 1000 امتیاز رده بندی شده است که برندهای خودروساز نیز به ترتیب بالاترین نمره از 1000 مورد رتبه بندی قرار گرفته اند.

2015-porsche-cayman-gts
1-پورشه با 874 امتیاز
خودروساز لوکس المانی برای 11 بار است که در این ردیف قرار می‌گیرد، کاین، کایمن و مکان در تمامی‌بخش‌های مربوط در صدر قرار گرفتند و البته معروف ترین خودرو این برند بدون شک 911 اسپرت است که البته به سختی از سوی Chevy Corvette مورد تهدید قرار گرفته است.


2- جگوار با 88 امتیاز
برند تجاری لوکس ساز بریتانیایی که در رتبه دوم قرار گرفته و خودروسازان بزرگ آلمانی را پشت سرگذاشته است.
این برند با مدل جدید اسپرت F-Type توانست سبک جدیدی از خودروهاس اسپرت جاده ای را در پیش روی خریداران قرار دهد و البته پلنگ بریتانیایی همچنان در حال جهش به سکوهای بالاتری است.


3.بی.ام.دبلیو با 854 امتیاز
با از دست دادن تنها یک امتیاز در پشت سر برند بریتانایی جگوار قرار گرفته است تا نقطه سوم لیست ما باشد که البته در سال گذشته در رتبه پنجم لیست قرار گرفته بود و با دو سری برنده 4 و سری 6 توانست دوباره نگاه‌ها را به سوی خود جلب کند.


4.مرسدس بنز با 853 امتیاز
مرسدس بنز هم تنها با یک امتیاز اختلاف در پشت سر رقیب دیرینه خود بی.ام.دبلیو قرار گرفته است که البته با قدرتمندترین محصول خود سری کلاس اس بدون شک بی رقیب خواهد ماند.


2015-audi-a3

5-آئودی با 852 امتیاز
خودروسازان آلمانی همچنان به تسلط خود در این فهرست ادامه می‌دهند که اینبار ائودی با کمی‌اختلاف با سایر رقبای آلمانی خود در رده پایین تری قرار گرفته است.
این شرکت دو مدل جدید A3 و Q3 را برای ورود به بازار خودروهای لوکس در نظر گرفته است تا در بالای هم کلاس‌های خود قرار بگیرد که ممکن است در سال بعدی در رتبه بالاتری قرار گیرند.


6- لندرور با 843 امتیاز
نیمه دیگر جگوار، لندرور است که در رتبه 6 محبوب ترین‌ها قرار گرفته است که همانند جگوار با نوآوری در بخش خودروهای شاسی بلند خود به وضوح مشتریان را به سوی خود جذب کرده است.


7- لینکلن با 842 امتیاز
اولین شرکت آمریکایی که در لیست 10 تایی ما قرار گرفته است و تنها با یک امتیاز اختلاف در پشت سر لندرور قرار گرفته است در حالی که این برند لوکس ساز آمریکایی هیچ برنده ای در هیچ دسته ای ندارد ولی به هر حال توانسته است نظر مثبت مصرف کنندگان را به سوی خود جلب کند.


8- کادیلاک با 838 امتیاز
رقیب دیرینه لینکلن، کادیلاک در رتبه هشتم قرار گرفته است که البته فاصله چهارامتیازی خجالت آور از لینکلن دارد که البته هیچ گل سرسبدی نیز در محصولات خود در بین مشتریان و مصرف کنندگان آمریکایی ندارد.


9-اینفینیتی با 835 امتیاز
دو برند لوکس ساز ژاپنی در انتهای لیست 10 تایی ما قرار گرفته اند که در این میان اینفینیتی بالاتر قرار گرفته است که این برند با مدل فوق لوکس QX80 شاسی بلند توانسته است افتخارات در بالای لیست را به سوی خود جلب کند و بالاتر ار شاسی بلند باشکوه Lincoln Navigator قرار گرفته است.


2016-lexus-es-350-front-end-main

10-لکسوس با 831 امتیاز
بازوی لوکس ساز تویوتا در انتهای لیست 10 تایی ما قرار گرفته است تا برترین لوکس سازهای ژاپنی باشند ولی به نظر می‌رسد ستاره اقبالشان در حال افول در بین خریداران آمریکایی باشد.

Share

نظرات بینندگان


  1. Vote -1 Vote +1
    mysam
    2016/09/14 - 9:43 ق.ظ

    پس پراید چی شد؟

    [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب