کد خبر: 33872 | تاریخ انتشار: 2015/07/25 - | تعداد بازدید:

افتتاح مرکز 52 هکتاری آزمایش فناوری‌های ایمنی جنرال موتورز

برند آمریکایی با افتتاح این مرکز بسیار مدرن 52 هکتاری از هدف اصلی خود مبنی بر داعیه رهبری فناوری های ایمنی خودرو رونمایی کرد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: جنرال موتورز مرکز جدید تست فناوری‌های ایمنی خود با مساحت 52 هکتار را در میلفرود در نزدیکی دیترویت افتتاح کرد.

gm-active-safety-test-area
خودروساز آمریکایی وعده داده است که در حدود 22 فناوری متفاوت ایمنی را در مدل‌های 2016 خود در آمریکا در خط تولید قرار دهد و افتتاح مرکز جدید تست فناوری‌های ایمنی نیز در همین راستا بوده است.
انتظار می‌رود که این فناوری‌های جدید برای هشدار به راننده در مورد اجتناب از تصادف و همچنین دستیار او در برخورد با حوادث غیر قابل پیش بینی و شرایط بحرانی باشد تا به نوعی در رانندگی مداخله نیز کند که به زودی راه خود را به وسایل نقلیه آینده این شرکت یعنی جنرال موتورز باز خواهد کرد.
این شرکت برخی از فناوری‌های ایمنی بکار رفته در محصولات خود را تاکنون معرفی کرده است که عبارت است از ترمز خودکار در مناطق شهری، ترمز برخورد با عابر پیاده، دوربین آینه عقب، دید در شب که در این منطقه جدید انواع تست‌های عابر پیاده با تقاطع‌های 90 درجه ، منطقه تست پارکینگ ، تونل شبیه سازی شده با دیوار و نوشته‌ها و همچنین آزمایش در محیط‌های داخلی بکار گرفته شده است.
در ضمن امکان اتصال خودرو به خودو در مدل جدید 2017 Cadillac CTS تدارک دیده شده است که امکان به اشتراک گذاری اطلاعات را بین دو خودرو برای اطلاع از حوادث و موانع ترافیکی می‌دهد.
جف بویردر این مورد می‌گوید:” استراتژی امنیتی جامع ما برای کمک به مشتریان قبل، در طی و پس از یک تصادف ادامه خواهد داشت و بدین ترتیب جنرال موتورز به یک رهبر در توسعه و فناوری‌های ایمنی خودرو بدل خواهد شد که با استفاده از دانش و تخصص عمیق خود برای جلوگیری از تصادف در وهله اول متمرکز خواهد شد”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب