کد خبر: 33885 | تاریخ انتشار: 2015/07/27 - | تعداد بازدید:

سریع ترین خودرو الکتریکی را دانش آموزان آلمانی طراحی کردند

این دانش اموزان توانستند یک خودرو مخصوص کارتینگ تولید کنند که دارای سریع ترین شتاب فعال سازی در 100 کیلومتر برای یک خودرو تمام الکتریکی است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: در حال حاضر یک وسیله نقلیه الکتریکی وجود دارد که دارای شتاب صفر تا صد در تنها 1.77 ثانیه است ولی آن یک خودرو تسلا نیست.

electric-car-0-62-record
یک تیم از دانش آموزان آلمانی با عنوان GreenTeam Formula از سریع ترین شتاب در یک خودرو الکتریکی رونمای کردند که منتظر تایید و ثبت رکورد خود در کتاب رکوردهای جهانی گینس هستند.
بعد از سر و صدای فراوان به تازگی تسلا مدل اس با شتاب صفر تا صد در 2.8 ثانیه رونمایی شده است ولی مردان کوچک توانستند تا رکورد 1.785 در شتاب صفر تا صد بر جای گذارند.
از آنجایی که این خودرو الکتریکی برای رقابت‌های کارتینگ در نظر گرفته شده است دارای وزن تنها 353 پوندی است ولی به عنوان یک خودرو الکتریکی تمامی‌استانداردهای آن پذیرفته شده است.
در زیر هود این خودرو شاهد یک موتور الکتریکی با پیشرانه 134 اسب بخاری هستیم که به یک باتری 6.62 کیلوواتی متصل شده است که به طور بسیار جالبی در هر چهارنقطه خودرو کشیده شده است تا بتوان بالاترین نیروی خروجی را از آن گرفت و در ضمن دارای گشتاور بهترین نیز باشد.
طبق اظهارات گرین تیم این رکورد گیری در دو جهت مختلف به دست امده است و این تیم ویدیو را برای گینس برای ثبت مستندات بیشتر هم ارسال کرده است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب