کد خبر: 33907 | تاریخ انتشار: 2015/07/30 - | تعداد بازدید:

هیوندای امکان بروز رسانی اندروید اتو از طریق USB را امکان پذیر کرد

خودروساز کره ای که نخستین عرضه کننده تجاری اندروید اتو است برای نخستین بار امکان بروز رسانی از طریق فلش درایو را نیز امکان پذیر کرد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: هیوندای به عنوان نخستین خودروسازی که سیستم درون خودرویی Android Auto را وارد فاز تولیدی کرد که در سوناتا 2015 آنرا عرضه کرده است ولی ممکن است تمامی‌صاحبان خودرو امکان بروز رسانی بی دردسر آنرا در دورن نمایندگی‌ها نداشته باشند.

images
خودروساز کره ای به تازگی امکانی را در پرتال MyHyundai تدارک دیده است که بدین ترتیب که صاحبان این خودرو می‌توانند از گزینه جدیدی برای بروز رسانی اندروید اتو خودرو خود در هر زمان و مکان بهره ببرند.
این گزینه امکان بروز رسانی از طریق فلش درایو سیستم درون خودرویی است که البته آموزش این بروز رسانی هم از طریق کانال یوتیوب هیوندای قابل دسترسی است.
برای این کار به یک سوناتا 2015 احتیاج دارید که دارای یک صفحه نمایش لمسی 8 اینجی است و در مدل‌های اسپرت، اکو و یک مدل محدود در دسترس خریداران است و در ضمن تلفن همراه هوشمند شما هم باید به آخرین نسخه اندروید مجهز باشد.
صاحبان این خودرو می‌توانند با ایجاد یک حساب کاربری در پرتال هیوندای که شامل نام، آدرس،ایمیل و کدپستی است و سپس یک نام کاربری و رمز عبور به محتوای قابل دانلود دسترسی خواهند داشت.
برای اینکه به این بروز رسانی اقدام کنید باید خودرو در حال حرکت نبوده و خاموش بوده و سپس با اتصال فلش درایو و اجرای برنامه مخصوص در تلفن همراه هوشمند به راحتی می‌توان اقدام به بروز رسانی اندروید اتو اقدام کرد.
اندروید اتو که به صورت رسمی‌از سوی گوگل پشتیبانی می‌شود کاربران را قادر می‌سازد تا به محتوای تلفن همراه خود در صفحه نمایش دسترسی داشته و آنرا کنترل کنند و از امکاناتی همچون تماس تلفنی، ارسال پیامک، جستجوی اینترنتی و ناوبری و… بهره مند شوند در حالی که چند خودروساز دیگر نیز توافق بهره برداری از اندروید اتو و همچنین CarPlay اپل را امضا کرده اند ولی هیوندای ادعا کرده است که برای اولین بار این این سیستم عامل را به صورت تولیدی به بازار عرضه کرده است.
البته به هر حال صاحبان این خودروها باید بپذیرند که اندروید اتو هم ممکن است همانند سیستم عامل گوگل دچا باگ و نقصان عملکرد باشد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب