کد خبر: 33911 | تاریخ انتشار: 2015/07/31 - | تعداد بازدید:

رونمایی آئودی از رقیب تمام‌عیار برای Tesla Model X

خودروساز آلمانی آئودی یک پیش مرور از رقیب سرسخت تسلا یعنی خودرو تمام الکتریکی Q6 e-tron EV را در نمایشگاه خودرو فرانکفورت به نمایش خواهد گذاشت.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: یک مجله آلمانی نخستین تصاویر رسمی‌از مدل مفهومی‌Audi Q6 e-tron را منتشر کرده است که قرار است در نمایشگاه خودرو فرانکفورت در ماه سپتامبر رونمایی خواهد شد.

audi-q6-concept-amus-3-640x427-c
مدل Q6 e-tron به عنوان یک مدل مفهومی‌بسیار به تولید نزدیک بوده که با دقت فراوان کراس اوور تسلا مدل ایکس را هدف قرار داده است. در تصاویر منتشر شده ظاهر اسپرت جلوییQ6 به همراه نشانه‌های قرض گرفته شده از آئودی Q7 و A4 را شاهد هستیم.

قدرت در Q6 E-TRON از یک پیشرانه تمام الکتریکی حاصل شده است ک به احتمال زیاد منابعی نیز از R8 الکتریکی استفاده شده است که البته هنوز جزئیات کامل هنوز هم محرمانه نگاه داشته است که البته منبع نزدیک به آئودی اعلام کرده اند که این موتور الکتریکی در هر چهارچرخ بوده و قدرت پیشرانه 500 اسب بخاری و گشتاور 500 پوند بر فوت است.

audi-q6-concept-amus-2-640x427-cاین خودرو الکتریکی با یک بار شارژ قادر به طی مسافت 310 مایل بوده که بدین ترتیب قادر به طی مسافت 40 مایل بیشتر در قیاس با تسلا مدل ایکس است و علاوه بر این دارای فناوری شارژ القایی است که توسط آئودی توسعه داده شده است و دیگر احتیاج به کابل برای شارژ خود همانند تسلا نخواهد داشت.

به هر حال جزئیات کامل در مورد خودرو تمام الکتریکی آئودی در هفته منتهی به نمایشگاه خودرو فرانکفورت به صورت کامل از سوی برند آلمانی اعلام خواهد شد. این خودرو به احتمال فراوان در اواخر سال 2018 و با عنوان مدل 2019 با برچسب قیمتی در حدود 100 هزار دلار در پیش روی خریداران قرار خواهد گرفت.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب