کد خبر: 33918 | تاریخ انتشار: 2015/08/02 - | تعداد بازدید:

تویوتا همچنان در استفاده از CarPlay وAndroid Auto مردد است

خودروساز ژاپنی به خاطر ساز و کار حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از حواس پرتی رانندگان در بهره گیری ار سیستم های درون خودرویی اپل و گوگل مردد است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: تویوتا همچنان به دور نگاه داشتن سیستم‌ها هوشمند درون خودرویی Apple CarPlay و Android Auto از وسایل نقلیه خود ادامه می‌دهد.

2016_Toyota_Tacoma_Limited_005
در عوض، تویوتا تصمیم گرفته است که از یک سیستم از Telenav inc با نام Scout GPS Link بهر گیرد که به خریداران خودروهای تویوتا این امکان را می‌دهد که از اطلاعات ناوبری تلفن‌های همراه آیفون و اندروید خود بر روی خودرو بهره گیرند و بدین ترتیب خریداران خودروهای تویوتا باید مدت زمان بیشتری را منتشر بهره گیری از این سیستم بمانند.
علت این دور نگاه داشتن تویوتا بنا بر ادعای مدیران آن نگرانی بسیار بزرگ از جهت حفاظت داده‌ها و همچنین حواس پرتی رانندگان است و بر خلاف CarPlay و Android Auto سیستم جدید تویوتا این امکان را میدهد که به تقسیم صفحه نمایش مبادرت کرده و بدین ترتیب می‌توان دو برنامه متفاوت را به صورت همزمان اجرا کرد.
در حال حاضر جنرال موتورز، فولکس واگن، هیوندای تنها برخی از خودروسازانی هستند که در حال بکار گیری CarPlay و Android Auto در محصولات خود هستند.
اولین محصولی که با سیستم درون خودرویی جدید Telenav روانه بازار خواهد شد نسل جدید 2016 Tacoma است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب