کد خبر: 33925 | تاریخ انتشار: 2015/08/03 - | تعداد بازدید:

هوندا در حال توسعه یک نسخه جمع و جور NSX برای آمریکای شمالی

برند ژاپنی قصد دارد تا در پاسخ به تقاضای دوست داران Acura NSX که به بازار آمریکای شمالی راهی ندارد یک نسخه جمع و جور از NSX را روانه بازار کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: شایعات از آن حکایت دارد که به زودی باید شاهد یک نسخه جمع و جور از خودرو Honda NSX در سال جاری میلادی باشیم.

Honda-Baby-NSX-3-1
اگر چه خودروساز ژاپنی به صورت رسمی‌نپذیرفته است که در حال توسعه این نسخه است ولی شواهد حکایت از آن دارد که این شرکت به صورت مخفیانه در حال کار بر روی این پروژه است.
بنا بر اخیار منتشر شده این مدل کوچکتر در ماه نوامبر در نمایشگاه خودرو لس انجلس و در نمایشگاه خودرو دیترویت در سال آینده میلادی به نمایش درخواهد آمد.
موتورینگ همچنان گزارش کرده است که طراحی این خودرو به اتمام رسیده است تا بدین ترتیب شایعات مربوط به این مدل را که از سال 2014 در جریان بود را تحقق بخشد.
به هر حال فشارها برای یک نسخه جمع و جورتر از NSX بیشتر مربوط به نمایندگی‌های آمریکای شمالی است که دسترسی به مدل جدید Acura NSX ندارند که فروش آن برای این قاره برنامه ریزی نشده است و بدین ترتیب در حسرت یک خودرو سوپراسپرت هیولا همچنان مانده اند.
هرچند مشخصات فنی این مدل در حدس و گمان باقی مانده است ولی انتظار یک سیستم پیشرانه هیبریدی 2.0 لیتری با سیستم محرک تمام چرخ سوپرالکتریکی را از برند ژاپنی برای این سوپراسپرت رویایی داریم.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب