کد خبر: 33929 | تاریخ انتشار: 2015/08/03 - | تعداد بازدید:

لکسوس در 14 مرداد از یک‌هاوربرد رونمایی می‌کند

آیا شما برای آینده اماده هستید، زیرا لکسوس قصد دارد تا از هاوربرد خود در 5 ماه آگوست رونمایی کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: در قسمت دوم فیلم بازگشت به آیندهر مایکل جی فاکس، مارتی مک فلای به 21 اکتبر 2015 سفر می‌کند تا بتواند سرنوشت کودکان آینده اش را تغییر دهد که او در یک منظره انقلابی از ساختمان‌های گوتیک و ظروف عجیب و غریب و پپسی و البته یک‌هاوربرد قرار گرفته است.

lexus-amazing-in-motion-slide-hoeverboard-003-970x647-c-970x546-c
برند لوکس ساز ژاپنی لکسوس از یک مدل مفهومی‌هاوربرد در 5 اگوست رونمایی خواهد کرد که بدین معنی است که ایده فیلم آینده نگرانه مایکل جی فاکس به حقیقت پیوسته است.
همانطور که پیش تر اعلام کرده بودیم این‌هاوربرد اسلاید با استفاده از ابررسانایی همچون نیتروژن سرد مایع و آهنرباهای دائمی‌و یک فناوری محرمانه قادر به شناور شدن در هوا است ولی با این حال این فناوری تنها بر رویوسطوحی با یک میدان مغناطیسی مناسب و معقول فعال است و به عبارت دیگر این اسلاید در پارک‌ها و مکان‌های اسکیت معمولی قادر به انجام عملیاتی نخوغاهد بود.
در واقع این صفحات مغناطیسی برای ساخت قطارهایی با سرعت بسیار بالا برنامه ریزی شده است که بر روی ریل‌های مغناطیسی و به نوعی شناور در هوا با سرعت بالایی به جابجایی مسافر در بین شهرها اقدام کنند.
البته اگر شما امیدوارید تا این‌هاوربرد را روزی بر روی ویترین فروشگاه‌ها ببینید باید بگویم که در اشتباه هستید چون در حال حاضر لکسوس هیچ گونه ایده ای برای تبدیل این مدل مفهومی‌به یک نسخه تولیدی ندارد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب