کد خبر: 33946 | تاریخ انتشار: 2015/08/05 - | تعداد بازدید:

حضور مدیران ارشد دايملر آلمان در شركت ایدم

مدیران ارشد گروه دایملر در راستای افزایش مجدد همکاری‌هاي فني و توسعه بازار محصولات این شرکت در ایران از شرکت توليد موتورهاي ديزلي ايران (ايدم) در تبريز بازدید به عمل آورده و با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این بازدید که مدیران ارشد دایملر در منطقه خاورمیانه و بخش قوای محرکه دایملر حاضر بودند، گفت‌وگوهایی مبنی بر افزایش مجدد همکاری‌ها در خصوص تولید جدیدترین نسل موتورهای دیزلی جهان از جمله موتورهای OM 924، OM 926، OM 457 و ارتقا استاندارد آلایندگی موتورهای تولیدی تا استاندارد یورو 5 و یورو 6 صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو دیزل، در نشست مشترک صورت گرفته همچنین با توجه به امکانات و تجربه و دانش فنی موجود در شرکت ایدم، مذاکرات لازم در رابطه با انتقال دانش فنی جدید و به‌روز و افزایش همکاری‌های متقابل در راستای توسعه بازار و صادرات قطعات تولیدی در کشور به بازار منطقه و شرکت مرسدس بنز صورت گرفت.

مهندس یکه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو چندی پیش در گفتگو با خبرنگاران از برنامه خرید 30 درصد سهام شرکت ایدم توسط دایملر و تولید موتورهای روز جهانی در شرکت ایدم خبر داده بود.

شرکت ایدم از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی ایران خودرو دیزل و طراح و تولیدکننده انواع موتورهای دیزلی در ایران و تامین‌کننده اصلی قطعات مورد نیاز ایران خودرو دیزل در این خصوص است. این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل مجرب خود در طراحی و نمونه‌سازی قطعات موتور، طراحی مراحل مختلف فرایندهای تولید و مونتاژ و تست موتورهای دیزلی، سهم اصلی تامین قطعات بازار کشور در این خصوص را بر عهده دارد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب