کد خبر: 33955 | تاریخ انتشار: 2015/08/05 - | تعداد بازدید:

آلفارومئو نخستین شاسی بلند خود را در 2016 عرضه می‌کند

برند ایتالیایی قصد دارد تا پیش از این از قافله عقب نیافتد و از همین روی در حال توسعه نخستین محصول شاسی بلند لوکس خود است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: آلفارومئو در حال بازگشت به آمریکای شمالی با یک تقویت کننده قوی برای افزایش فروش خود با یک خودرو شاسی بلند است که به خوبی بازار هدف لوکس سازان کراس اوور آلمانی همانند Audi Q5 و BMW X3 را مورد هدف قرار داده است.

Alfa-Romeo-4C
بنا بر اخبار منتشر شده آلفارومئو کار توسعه محصول شاسی بلند خود را به پایان رسانیده است و قرار است تا در سال آینده میلادی عرضه شود.
سرجیو مارکونی مدیرعامل گروه خودروسازی فیات کرایسلر که الفارومئو را در لیست زیر مجموعه خود قرار دارد انتظار دارد که خودرو شاسی بلند خود را برای قرار دادن در خ تولید تا انتهای شش ماهه دوم سال جاری و یا 6 ماهه اول سال 2016 وارد بازار کند.
این بدان معنی است که این دومین محصول آلفارومئو بعد از سدان جدید Giulia است که انتظار می‌رود که به صورت رسمی‌در نمایشگاه خودرو فرانکفورت در سال 2015 رونمایی خواهد شد.
این شاسی بلند میان اندازه بر پایه سدان Giulia بنا شده است که بنا بر اخبار منتشر شده این شاسی بلند آلفارومئو با کدرمز project 949 توسعه یافته است تا رقیب سرسختی بر مبنای BMW X3 و Audi Q5 باشد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب