کد خبر: 33959 | تاریخ انتشار: 2015/08/05 - | تعداد بازدید:

لامبورگینی از Huracan Spyder در فرانکفورت 2015 رونمایی می‌کند

برند ایتالیایی قصد دارد تا رقیبی سرسخت برای فراری 488 اسپایدر در نمایشگاه خودرو فرانکفورت و زودتر از پیش بینی ها رونمایی کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: بر اساس شایعات قریب به یقین که اعلام می‌کرد در نمایشگاه ژنو 2016 رونمایی خواهد شد، حالا اخباری منتشر شده است که نشان می‌دهد باید در نمایشگاه خوردو فرانکفورت در ماه اینده میلادی منتظر رونمایی از Lamborghini Huracan Spyder باشیم.

lamborghini-huracan-01
اخباری که در گذشته منتشر شده بود نشان می‌داد که این نسخه سقف شناور از Lamborghini Huracan زودتر از سال اینده میلادی و در سوئیس رونمایی نخواهد شد ولی منابع جدید اعلام کردن که گزارش‌های قبلی چندان درست نبوده است.
حالا اخبار منتشر شده نشان میدهد که خودروساز ایتالیایی از Lamborghini Huracan Spyder در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 در ماه سپتامبر رونمایی خواهد کرد تا یک رقیب سرسخت و بسیار جدی برای Ferrari 488 Spider بر روی استیج نمایش قرار گیرد.
البته انتظار نداریم که از هوراکان اسپایدر چندان غافلگیر شده باشید که دارای همان سیستم پیشرانه 5.2 لیتری V10 با قدرت پیشرانه 602 اسب بخاری و گشتاور 413 پوند بر فوت است ولی انتظار داریم که وزن کلی خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد و کوپه کمی‌بالاتر رفته باشد.
در ضمن انتظار داریم که در نمایشگاه خودرو فرانکفورت برند ایتالیایی از Aventador SV Roadster رونمایی کند که البته یک پیش نمایش از آنرا پیش تر در رویداد 2015 Pebble Beach Concours d’Elegance از نزدیک دیده ایم.
شایعات حکایت از آن دارد که لامبورگینی یک سورپرایط بزرگ برای هفته خودرو مونتری تدارک دیده است ولی به نظر نمایشگاه خودرو فرانکفورت مقصد اصلی دوگانه گاوخشمگین خواهد بود.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب