کد خبر: 33994 | تاریخ انتشار: 2015/08/09 - | تعداد بازدید:

رونمایی سوزوکی از Baleno در نمایشگاه فرانکفورت

برند ژاپنی قصد دارد یک رقیب سرسخت برای nissan Juke در کلاس خودروهای جمع و جور روانه بازار کند تا بتواند سهم بیشتری از بازار را به خود در این کلاس به خود اختصاص دهد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: مدل مفهومی‌Suzuki’s iK-2 که در نمایشگاه خودرو ژنو 2015 به نمایش درآمد در سال آینده میلادی وارد خط تولید خواهد شد و حالا اخباری منتشر شده است که نشان می‌دهد این برند ژاپنی مذل جدید Baleno را که یک مدل‌هاچ بک در کلاس B این شرکت خواهد بود را به صورت رسمی‌در نمایشگاه خودرو فرانکفورت رونمایی خواهد کرد.

suzukibaleno_0
این خودرو نیز برای فروش در سال آینده میلادی و تابستان داغ ان برنامه ریزی شده است و طبق ادعای سوزوکی تلفیقی از طراحی مدرن به همراه داخل کابین دوست داشتنی و فناوری‌های جدید است”.
مذل مذکور نخستین محصول سوزوکی است که از موتور توربوشارژ 1.0 لیتری بنزینی موسوم به Boosterjet engine بهره می‌برد که البته در یک نسخه هیبریدی نیز در دسترس خریداران خواهد بود که البته بر خلاف تصور در ابتدای عرضه تنها مدل بنزینی در پیش روی خریداران قرار خواهد گرفت و هیبریدی در ادامه وارد خط تولید خواهد شد.
مواد بکار گرفته شده در خودرو به طور کامل سبب کاهش وزن خودرو شده است تا به صورت مخصوص از نظر وزن خودرو در دسته خودروهای جمع و جور قرار گیرد.
در تنها تصویر رسمی‌منتشر شده از مدل بالنو مدل مذکور از نقطه نظر طراحی شباهت‌هایی به مدل مفهومی‌iK-2 دارد که به زودی وارد خط تولید خواهد شد.
یکی از خصوصیات پلتفرم جدید سوزوکی استفاده از فضای بیشتر در صندلی غقب و فضای بار به مقدار 211 لیتر است تا بدین ترتیب رقیب سرسختی برای Nissan Juke باشد.
به هر حال این خودرو در راستای پروژه سوزوکی برای ارائه 6 مدل جدید تا سال 2017 معرفی شده است که البته مدل‌های جدید به صورت کامل از یک پلتفرم مشترک تا حدود زیادی بهره برده اند و البته انتظار می‌رود که بالنو دازای برچسب قیمت 8999 پوندی در ابتدای عرضه باشد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب