کد خبر: 34010 | تاریخ انتشار: 2015/08/15 - | تعداد بازدید:

رونمایی لامبورگینی از Aventador SV Roadster (گالری تصاویر)

برند ایتالیایی ازAventador SV Roadster رونمایی کرد تا یک نسخه سقف شناور قدرتمند را به سبد محصولات خود در پیش روی مشتریان ثروتمند افزوده باشد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: خودرو Lamborghini Aventador SV Roadster به صورت رسمی‌رونمایی شد تا یک رقیب بسیار قدرتمند به جمع سوپرخودروهای سقف متحرک پیوسته باشد.

2016-Lamborghini-Aventador-SV-Roadster-24
برند ایتالیایی از جدیدترین هیولای خود با یک موتور 6.5 لیتری V12 به عنوان یک همتای کوپه خود معرفی شده است که قدرت پیشرانه 740 اسب بخاری و گشتاور 509 پوند بر فوت را به سیستم انتقال قدرت هفت سرعته دستی و یا اتوماتیک به هر چهارچرخ ارسال می‌کند.
وزن خودرو در حدود 110 پوند افزایش یافته است ولی این بدان معنا نیست که این خودرو از داشتن بالاترین سرعت بازمانده است و همانند مدل کوپه خود دارای سرعت بالای 350 کیلومتر در ساعت را تجربه خواهد کرد.

2016-Lamborghini-Aventador-SV-Roadster-13
در عملکرد خط مستقیم، شتاب صفر تا صد این خودرو در قیاس با نسخه استاندارد توانسته است بهبود 0.1 ثانیه ای را تجربه کند تا عملکرد ان در حدود 2.9 ثانیه باشد و این بدان معنا است که خودرو جاده ای SV roadster قادر است تا رکورد زمانی بهتر از 6:59.73 را در پیست نوربورینگ برجای گذارد که توسط نسخه کوپه ای این خودرو تثبیت شده است.

2016-Lamborghini-Aventador-SV-Roadster-6
سقف شناور 2016 Lamborghini Aventador SV Roadster از فیبر کربن دو تکه تشکیل شده است که هر یک دارای وزنی کمتر از 13 پوند هستند که لامبورگینی اشاره کرده است که به راحتی قابل حذف شدن توسط کاربر هستند و در ضمن در کمترین مدت زمان سقف باز و بسته شده و با یک سیستم جدید منجر به کاهش سر و صدای باد نیز شده است.
پیشرفت‌های آئرودینامیکی در این خودرو شامل یک شکاف بزرگ در جلو و بال عقب قابل تنظیم از 3 روش مختلف است که پیش از این، در نسخه کوپه شاهد نسخه ابتدایی آن نیز بودیم.

2016-Lamborghini-Aventador-SV-Roadster-15
لامبورگینی در حال حاضر تمام 600 نسخه Aventador SV Coupe را به فروش رسانده است و این بدان معنی است که به بازار عرضه شدن 500 نسخه این مدل سقف شناور نیز چندان به طول نخواهد انجامید.
به هر حال شاهد نسختین حضور رسمی‌این خودرو در رویداد Pebble Beach Concours d’Elegance خواهیم بود که طبق اظهارات برند گاوخشمگین در هفته پیش رو انجام خواهد پذیرفت.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب