کد خبر: 34016 | تاریخ انتشار: 2015/08/15 - | تعداد بازدید:

اپل یک سایت مخفی برای پروژه خودرو خود اجاره می‌کند!

برند آمریکایی در تدارک یک سایت مخفی برای آزمایش خودرو فوق مخفی خود است که پیش از این توسط مرسدس بنز و هوندا مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفته است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: به نظر می‌رسد که یکبار دیگر شرکت جابز مرحوم در راس اخبار قرار گرفته است زیرا پیش از این شایع شده بود که اپل در حال تدارک مقدمات برای رورد به دنیای خودروسازی است و در حال حاضر برخی از اسناد تازه به دست آمده این شایعات را قوت بخشیده است.

apple-car-2-970x0
با توجه به اسناد به دست آمده توسط گاردین، ممکن است سایت آزمایشی GoMentum Station as برای آزمایش خودرو اپل در نظر گرفته شده باشد با توجه به این واقعیت که یک محوطه 2100 هکتاری خارج از پایگاه نیروی دریایی سابقه تست و آزمایش توسط تولید کنندگان خودرو پیش از این را داشته است.
این سند مدعی است که یکی از مهندسین اپل به نام فرانک فیرون در حال برنامه ریزی برای استفاده از این منطقه برای خود بوده است و بنابراین تست خودرو مخفی به حد کافی برای ما جذاب خواهد بود که البته تنها واقعیت در مورد این جاده که توسط ارتش محافظت شده نیست یک مسافت 20 مایلی است که در ان هر دو تنظیمات بزرگراه و جاده‌های محلی اعمال شده است و قبل‌ها نیز خودروسازانی همچون مرسدس بنز و هوندا آزمایش نسخه‌های مختلف خود از خودروهای خودمختار را در آن انجام داده اند و از همین روی بر شایعات توسعه یک خودرو توسط اپل قوت می‌بخشد.
رندی ایواساکی مدیر اجرایی شرکت حمل و نقل کنتراکوستا صاحب ایستگاه مذکور بیان کرده است که اپل علاقمند به استفاده از سایت مذکور بوده است ولی به خاطر شرایط قرارداد او از بیان هر چیز بیشتری خودداری کرده است.
آیا تمامی‌این مدارک گواه این نکته است که اپل در حال ساخت یک iCar است زیرا این مکان فقط مختص تست و آزمایش خودروها است و شاید چیزی بیشتر از توسعه یک خودرو در محل مذکور مدنظر مدیران اپل باشد که البته ما مطمئن هستیم که شنیدن و دیدن آن در فروشگاه اپل احتیاج به برنامه ریزی و ماندن در صف برای بودن در لیست اولین‌ها دارد که به طور یقین ارزشش را دارد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب