کد خبر: 34035 | تاریخ انتشار: 2015/08/17 - | تعداد بازدید:

آیا جانشین بوگاتی ویرون در این هفته رونمایی می‌شود!!

برند فرانسوی که چندی است دیگر تولید بوگاتی ویرون را پایان داده و تمامی نسخه های آنرا نیز به فروش رسانده است در حال توسعه چانشین آن با نام چیرون است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: نخستین تیزر مربوط به Bugatti Chiron به صورت رسمی‌از سوی خودروساز فرانسوی منتشر شده است که احتمال می‌رود به صورت غیر منتظره در هفته خودرو مونتمری رونمایی شود.

bugatti-teaser-video
اخباری نیز منتشر شده است که نشان می‌دهد مدل ابتدایی جانشین بوگاتی ویرون در فرودگاه بین المللی لس انجلس دیده شده است که این بدان معنی است که خودرو مذکور در ایالت کالیفرنیا است و حالا که برند فرانسوی از تیرز مذکور رونمایی کرده است.
در چند ماه گذشته علاقمندان بسیاری پیگیر جانشین بوگاتی ویرون بوده اند که به نظر می‌رسد در هفته خودرو مونتمری سرانجام انرا از نزدیک مشاهده خواهند نمود.
قدرت پیشرانه چیرون بر طبق پیش بینی‌ها از یک موتور بروز شده 16 سیلندر توربو چهارگانه حاصل شده است که با یک سیستم هیبریدی جفت و جور شده است که بدین ترتیب قدرت پیشرانه آن بالای 1500 اسب بخار خواهد بود و سرعت آن نیز به بالای 460 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.
به هر حال باید همچنان چشمان خود را باز نگه داریم تا ببینیم که سرانجام جانشین ویرون رویایی در پیش روی ما قرار خواهد گرفت با خیر.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب