کد خبر: 34041 | تاریخ انتشار: 2015/08/18 - | تعداد بازدید:

لامبورگینی در تدارک رونمایی از یک سوپرخودرو جدید

برند ایتالیایی در تدارک یک رونمایی مخفی و خصوصی از جدیدترین سوپرخودرو خود با تیراژ بسیار محدود است که به صورت رسمی در نمایشگاه خودرو زنو 2016 شاهد ان خواهیم بود.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: لامبورگینی قصد دارد تا از یک سوپراسپرت با تیراژ بسیار محدود در هفته خودرو مونتمری رونمایی کند که البته گزارش‌ها حکایت از ان دارد که این مراسم مخفی بوده و رونمایی رسمی‌از آن در نمایشگاه خودرو ژنو 2016 در ماه مارس خواهد بود.

ronan-glon-2015-lamborghini-aventador-roadster-31-970x0
هیچ گونه اطلاعات رسمی‌از این خودرو از سوی برند بریتانیایی منتشر نشده است ولی این سوپرخودرو می‌تواند یک محصول هیبریدی برای هدف قرار دادن Ferrari LaFerrari و Porsche 918 Spyder باشد که در این صورت گاوخشمگین بسیار دیر به این مهمانی افزوده شده است.
در حالی که هر 3 مدل هیبریدی از بزرگترین محصولات این 3 برند هستند فراری و مک لارن اقدام به ساخت نسخه‌های متنوع تر از محصول خود کرده اند که بدین معنی خواهد بود که باید منتظر مدل‌های متنوع تر برند ایتالیایی نیز باشیم.
به هر حال انتخاب یک گزینه هیبریدی برای لامبورگینی نیز می‌تواند جالب باشد زیرا پیش تر این شرکت در نمایشگاه خودرو پاریس 2014 از مدل مفهومی‌هیبریدی Asterion LP910-4 رونمایی کرد که البته هیچ گاه به تولید یک محصول هیبریدی مشتاق نبوده است.
این شرکت اصرار داشت که مدل آستریون همچنان به عنوان یک مدل مفهومی‌باقی بماند و سیستم انتقال قدرت هیبریدی را برای خط تولید به عنوان آخرین چاره برای پاسخگویی به سیستم مصرف سوخت اقتصادی می‌دانست.
به هر حال لامبورگینی در تولید خودرو بسیار ضالمانه عمل کرده و به راحتی می‌تواند در مقابل فراری و مک لارن و پورشه قد علم کند در حالی که ان شرکت‌ها باید برای رسیدن به پول برنامه ریزی مفصلی انجام دهند لامبورگینی به سادگی محصولات خود را به پول نقد تبدیل می‌کند.
به عنوان مثال مدل مفهومی‌Veneno که به سختی می‌توان انرا در قالب یک مدل تولیدی تصور نمود و بدین ترتیب خودرو جدید لامبورگینی هم در تیراژ بسیار محدود ساخته خواهد شد و پیش از عرضه رسمی‌تمامی‌نسخه‌های آن به فروش خواهد رسید و در ضمن صاحب خودرو باید آنرا در یک گاراژ بکر با مهر و موم نگه داری کند تا گذشت زمان آنرا ارزشمندتر کند.
در ضمن لامبورگینی به تازگی اعلام کرده است که دو نسخه جدید از سوپرخودرو هوراکان را در ژنو به نمایش خواهد گذاشت که عبارت است از مدل سقف شناور هوراکان اسپایدر و یک نسخه چرخ عقب به عنوان جایگزینی برای گالاردو دوست داشتنی که یک نسخه اسپرت دیگر خواهد بود.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب