کد خبر: 34048 | تاریخ انتشار: 2015/08/19 - | تعداد بازدید:

رونمایی فراری از نسخه ویژه 50 سالگی استقلال سنگاپور

برند ایتالیایی از یک نسخه منحصر به فرد Ferrari F12 Berlinetta SG50 رونمایی کرده است که به سفارش وارد کننده اصلی این شرکت در سنگاپور و در تیراژ تنها یک عدد تولید شده است که البته هنوز قیمت آن اعلام نشده است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: یک مدل منحصر به فرد از Ferrari F12 Berlinetta برای گرامیداشت 50 سالگی استقلال سنگاپور عرضه شده است.

sangapor
این مدل با نام Ferrari F12 Berlinetta SG50 از سوی خودروساز ایتالیایی برای یک مدل خاص از برنامه سفارشی سازی برنامه ایتال خودرو وارد کننده رسمی‌فراری برای سنگاپور تدارک دیده شده است که دارای یک طرح اسپرت قرمز و سفید در خارج از خود است که تقریبا به رنگ پرچم سنگاپور است که به طور معمول به نام روسو سنگاپور شناخته شده است که از جمله امکانات جانبی آن شامل آینه‌های بال و کیت سفارشی آئرو از جمله شکاف جلو و.. است.

ferrari-f12-berlinetta-sg50-edition-01
در داخل کابین نیز ترکیبی از چرم سیاه و سفید به همراه یک طرح از شیر سنگاپور در پشت سری دوزی شده است و درب‌ها نیز با نشان “Singapore 50th Anniversary Edition 1/1 ” رنگ آمیزی شده اند.
بعید است که ما شاهد Ferrari F12 Berlinetta SG50 در آمریکا باشیم و این خودرو در نهایت به یک مالک خوش شانس در سنگاپور فروخته خواهد شد که البته هنوز قیمت گذاری آن اعلام نشده است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب