کد خبر: 34069 | تاریخ انتشار: 2015/08/22 - | تعداد بازدید:

آستون مارتین قابلیت‌های Model S تسلا را مضحک می‌داند!

برند بریتانیایی اعتقاد دارد که سریع تر رفتن خودروهای الکتریکی یک قابلیت مضحک و بلااستفاده است زیرا خریداران این خودروها کمتر چشم نظری بر روی سریع تر رفتن خودرو خریداری شده دارند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: آستون مارتین در حال آماده سازی برای رونمایی از یک وسیله نقلیه تمام الکتریکی است و حالا به نظر می‌رسد مدیرعامل آن از الان قصد رقابت طلبی دارد.

andy-palmer-2-largeimage
اندی پالمر مدیرعامل آستون مارتین در این مورد می‌گوید:” ما نمی‌خواهیم مورد استحضا قرار بگیریم زیرا سرعت در خودروهای الکتریکی یک اقدام مضحک است”.
اندی پالمر بطور غیر مستقیم در حال صحبت در مورد قابلیت جدید سدان Model S تسلا است که قادر است شتاب صفر تا صدی در 2.8 ثانیه داشته باشد.
آستون مارتین ترجیح می‌دهد به جای این حالت عوام فریب، می‌خواهد یک خودرو تمام الکتریکی با قابلیت‌های بالا ارائه کند که با یک بار شارژ قادر به طی مسافت 321 کیلومتر با یک بار شارژ است زیرا آستون مارتین اعتقاد دارد که حالت مسابقه برای یک خودرو الکتریکی مضحک بوده و خودرو باید دارای قابلیت‌های موثر دیگری برای جابجایی شهری باشد که مهمترین آن بهره وری سوخت و مسافت طی شده است.
به هر حال برند تجاری لوکس ساز بریتانیایی قصد دارد تا یک نسخه تمام الکتریکی از مدل محبوب سدان Rapide روانه بازار کند که یک ارزش اقتصادی فوق العاده به مدل لوکس با برچسب قیمتی بین 200 تا 250 هزار دلار می‌بخشد.
پالمر می‌گوید که مشتریان به دنبال چیزی فراتر از یک بازی فناوری خالص بوده و به دنبال بهره وری بیشتر از خودرو خریداری شده خود هستند.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب