کد خبر: 34088 | تاریخ انتشار: 2015/08/25 - | تعداد بازدید:

مرسدس از نسل جدید کروکی کلاس S در فرانکفورت رونمایی می‌کند

برند آلمانی سرانجام بعد از حرف و حدیث فراوان، سرانجام به صورت رسمی از مدل کروکی کلاس اس در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 رونمایی خواهد کرد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: نسل جدید کروکی Mercedes S-Class به صورت رسمی‌در ماه آینده در آلمان رونمایی خواهد شد.

mercedes-s-class-cabriolet-teaser
بعد از اینکه چندین تیزر مبهم و راز آمیز و تصاویر جاسوسی در چند ماه گذشته منتشر شد ما بر این باور بودیم که کروکی کلاس اس در نمایشگاه خودرو 2015 فرانکفورت رونمایی خواهد شد و در حال حاضر خودروساز آلمانی حضور این خودرو در ماه سپتامبر را تایید کرده است و از همین روی تیزر رسمی‌از کروکی جدید کلاس اس را منتشر کرده است.
از جمله مشخصات این کروکی لوکس می‌توان به صندلی‌های عقب مجهز به گرمکن و سیستم کنترل هوشمند آب و هوا اشاره کرد.
مرسدس بسیار امیدوار است که کروکی جدید کلاس اس بتواند یک تاریخچه و سنت غنی از مدل‌های لوکس این شرکت که قدرمت ان به 1920 می‌رسد را ادامه دهد و در ضمن این کروکی کلاس اس برای نخستین بار یک خودرو چهار نفره سقف متحرک خواهد بود که از سال 1971 عرضه شده است که سقف شناور آن توانایی جمع شدن در هفت ثانیه را دارا است.
Ola Källenius عضو هیئت مدیره Daimler AG در این مورد می‌گوید:” پس از 44 سال ما دوباره می‌توانیم شور و شوق را در باره یک مدل کروکی کلاس اس برای دوستان خود فراهم کنیم که نماد اراده ما برای تحرک فردی و منحصر به فردی است که با مشتریان خود به اشتراک می‌گذاریم”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب