کد خبر: 34104 | تاریخ انتشار: 2015/08/27 - | تعداد بازدید:

بسیاری از رانندگان خودروهای امروزی از ویژگی‌های آن بهره نمی‌برند!

علی رغه جالب توجه بودن ویژگی های جدید خودروهای امروزی، بسیاری از رانندگان از این ویژگی ها آگاهی نداشته و یا اینکه به آن اعتماد ندارند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: مطالعات جدید J.D. Power نشان می‌دهد که بسیاری از جدیدترین فناوری‌های قرار گرفته در خودروهای جدید توسط رانندگان آنان استفاده نمی‌شود.

bmw-infotainment-controls
نتایج حاصل از گزارش 2015 Driver Interactive Vehicle Experience نشان می‌دهد که در حدود 20 درصد از رانندگان وسایل نقلیه جدید هرگز از 16 ویژگی از 33 ویژگی وسایل نقلیه خود بهره نمی‌برند و سیستم‌هایی مانند دستیار اتوماتیک پارکینگ هرگز از سوی 35 درصد از رانندگان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و 33 درصد از رانندگان نیز هرگز از سیستم HUD بهره نبرده اند.
این موسسه اعلام کرده است که غفلت از ویژگی‌های جدید خودرو در 30 روز اول باعث خواهد شد تا آنها برای همیشه به بوته فراموشی سپرده شوند که البته در بسیاری از موارد مشتریان هیچ گونه شناختی از آنان نداشته و این بر عهده نمایندگی‌های فروش است تا رانندگان را با این ویژگی‌های جدید آشنا کنند.
در این مطالعه در ضمن به ویژگی‌هایی که رانندگان علاقه ای به ان ندارند نیز اشاره شده است که در حدود 20 درصد از آنان 14 ویژگی همانند Apple CarPlay، Android Auto را جزو این ویژگی‌ها در عین شگفتی اعلام کرده اند.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب