کد خبر: 34117 | تاریخ انتشار: 2015/08/29 - | تعداد بازدید:

آیا پروژه LEGO Ford GT رنگ واقعیت به خود می‌گیرد؟

شرکت لگو دارای استانداردهای خاص خود برای تولید یک پروژه از ایده های تازه است که آنرا در یک وب سایت مخصوص به اشتراک و رای گیری می گذارد.

پایگاه ا طلاع رسانی خودروسازی: شما می‌توانید با دادن یک رای به پروژه ایجاد یک خودرو LEGO Ford GT رنگ واقعیت به خود بگیرد.

lego-ford-gt-06
در وب سایت LEGO Ideas، کاربران می‌توانند حمایت خود را از یک پروژه با دادن رای اعلام کنند تا آن پروژه رنگ واقعیت به خود بگیرد که جالب ترین ان ساخت یک خودرو فورد جیتی با تعداد 950 مهره در مقیاس 1:17 است.
خالق این پروژه به خوبی از درب‌های پروانه ای به همراه یک موتور قدرتمند بهره گرفته است که البته به ادعای او توانسته است تا استانداردهای مخصوص فورد را برای نسخه جی تی در این پروژه کوچک رعایت کند.
به طور کلی ابعاد LEGO Ford GT در حدود 270 میلی متر طول و 110 میلی متر عرض به همراه 80 میلی متر بلندی است.
البته خودرو LEGO Ford GT تا حدودی شبیه به LEGO Lamborghini Veneno است که پیش از این ملاحظه کرده بودیم و هر دو پروژه نیاز به حداقل 10 هزار رای برای واجد شرایط بودن برای بررسی هستند که اگر تمامی‌این مراحل به خوبی صورت گیرد این پروژه به هیئت مدیره لگو رفته و طراحان و نمایندگان بازاریابی یک نگاه دقیق تر به ان انئداخته تا تایید نهایی را برای تولید این پروژه بدهند.
سازندگان این پروژه در صورت تصویب همکاری نزدیکی با لگو داشته و در ضمن حق امتیاز در فروش داشته و به عنوان خالق محصول شناخته خواهند شد.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب