کد خبر: 34120 | تاریخ انتشار: 2015/08/29 - | تعداد بازدید:

مارکونی همچنان می‌تواند مدیرعامل فراری باشد

سرجیو مارکونی که تغییرات قابل توجهی در برند فراری داشته است با توجه به انتخاب دوباره، می تواند به عنوان مدیرعامل فراری نیز انجام وظیفه کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: سرجیو مارکونی مدیر عامل شرکت گروه فیات کرایسلر همچنین می‌تواند در راس برند تجاری فراری قرار گیرد.

sergio-marchionne-ferrari-ceo
در گزارش‌های اخیر اشاره شده است با توجه به انتصاب رئیس فعلی سرجیو مارکونی به عنوان مدیر عامل فیات کرایسلر و بازنشسته شدن Amadeo Felisa در ماه‌های پیش رو،خودروساز ایتالیایی بحث در مورد جایگزین فلیسا را اغاز کرده است که ممکن است به عنوان یک مشاور در کنار مدیرعامل به نقش آفرینی خود ادامه دهد.
در ماه اکتبر، فراری حرکت خود را برای مستقل شدن با عرضه 10 درصد سهم خود در بازار سهام آغاز خواهد مرد و سپس 80 درصد سهم خود را نیز در آغاز سال 2016 در بورس عرضه خواهد کرد.
مارکونی پیش از این در نقش مدیرعامل فراری در زمانی که لوکا دی مونتزلمو پس از 20 سال از سمت خود کنار رفت شروع به مدیریت کرد و به صورت بسیار سریع شروع به تغییرات تجاری در این برند کرد که از جمله آنان جداسازی فراری از گروه خودروسازی فیات کرایسلر و همچنین استخدام سباستین وتل به جای فرناندو آلونسو به عنوان راننده فرمول 1 بوده است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب