کد خبر: 34123 | تاریخ انتشار: 2015/08/30 - | تعداد بازدید:

مرسدس بنز در حال توسعه یک رقیب قدرتمند برای تسلا

مرسدس بنز که دارای تنها یک خودرو تمام الکتریکی و آنهم در کلاس B است قصد دارد یک محصول قدرتمند الکتریکی را روانه بازار کند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: خودروساز آلمانی مرسدس بنز در حال تدارک برای عرضه یک مدل قدرتمندتر کلاس B تمام الکتریکی است.

tesla-named-most-innovative-company
خودرو فعلی کلاس B خودروساز آلمانی تنها خودرو الکتریکی این شرکت است که دارای یک باتری 28 کیلوواتی لیتیوم یون است که با یک بار شارژ قادر به طی مسافت 185 کیلومتر است که البته در حال حاضر بسیاری از خودروسازان دارای محصولاتی به مراتب بهتر از محصول فعلی مرسدس بنز هستند.
حالا اخباری منتشر شده است که نشان می‌دهد که یک مدل بروز شده با برد مسافت در حدود 500 کیلومتر با استفاده از فناوری‌های پیشرفته باتری از سوی برند آلمانی در حال توسعه است که به همراه بروز رسانی‌های سیستم موتوری همراه شده است و البته سایر جزئیات در مورد این خودرو هنوز اعلام نشده است.
اگر این خبر صحت داشته باشد نخستین سیگنال‌ها از قطع همکاری بین مرسدس بنز و تسلا موتورز به عنوان تامین کننده جانبی خودرو الکتریکی مرسدس بنز خواهد بود.
به هر حال نه تسلا و نه مرسدس بنز پاسخ رسمی‌به این شایعات نداده اند ولی به هر حال باید منتظر نسخه بروز شده کلاس B در ماه‌های آینده در نمایشگاه‌های خودرو بمانیم.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب