کد خبر: 34137 | تاریخ انتشار: 2015/09/02 - | تعداد بازدید:

انتشار اطلاعات جدید از خودرو بسیار ویژه Lamborghini Centenario LP770-4

برند ایتالیایی در صدد است یک مدل ویژه و اختصاصی به مناسبت 100 سالگی تولید بنیانگذار لامبورگینی Feruccio Lamborghini تولید کند که دارای تیراژ بسیار محدود خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: خودرو Lamborghini Centenario LP770-4 جدیدترین‌هایپرخودرو برند ایتالیایی خواهد بود.

2016-Lamborghini-Aventador-SV-Roadster-13
این مدل بسیار اختصاصی دارای تیراژ بسیار محدود بوده و به صورت یک نسخه هولوگرام در یک نمایش خصوصی به نمایش درآمده است و انتظار می‌رود که در نمایشگاه خودرو 2016 ژنو شاهد این خودرو باشیم.
بر اساس اخبار منتشر شده در منابع فرانسوی، این مدل با نام Lamborghini Centenario LP770-4 بر اساس معماری Aventador SV (تصویر بالا) طراحی و بنا شده است و قدرت خروجی 770 اسب بخاری را به هر چهارچرخ می‌فرستد که از یک موتور 6.5 لیتری V12 حاصل شده است که بدین ترتیب در حدود 50 اسب بخار بیشتر از مدل استاندارد Aventador SV است.
این‌هایپرخودرو می‌تواند شتاب صفر تا صد در تنها 2.7 ثانیه داشته باشد و حداکثر سرعت آن نیز بالای 350 کیلومتر در ساعت خواهد بود.
این خودرو به مناسبت 100 سالگی تولد بنیان گذار لامبورگینی Feruccio Lamborghini تولید خواهد شد.
به هر حال با توجه به مبتنی بودن این خودرو بر بستر اونتادور انتظار داریم تغییرات آئرودینامیکی متعدد با طراحی تهاجمی‌داشته باشد تا توجیهی برای قیمت بالای یک میلیون دلار آن باشد.
این خودرو دارای تیراژ تولید تنها 20 عددی خواهد بود که البته احتمال دارد مدل‌های سقف شناور همانند نسخه ای که در Reventon شاهد آن بودیم نیز تولید شود.
به هر حال تا زمان رونمایی رسمی‌از این خودرو در نمایشگاه ژنو 2016، به طور یقین اطلاعات بیشتری از این مدل بسیار ویژه در خودروسازی خواهید خواند.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب