کد خبر: 34148 | تاریخ انتشار: 2015/09/05 - | تعداد بازدید:

بنتلی در حال توسعه سریع ترین شاسی بلند جهان

خودروساز بریتانیایی در حال توسعه سریع ترین محصول شاسی بلند در جهان است که البته تنها 1 کیلومتر سریع تر از محصول پوشه است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: بنتلی در حال توسعه سریع ترین شاسی بلند جهان با نام Bentayga است که توانسته است رکورد سرعت 301 کیلومتر در ساعت را پشت سرگذارد.

bentley-bentayga-high-speed-testing
از زمانی که اعلام شد که شرکت بنتلی در حال توسعه یک محصول شاسی بلند است اعلام شد که سریع ترین خودرو شاسی بلند در جهان خواهد بود.
این شرکت محصول شاسی بلند خود را در یک مرکز مخفی آزمایش فولکس واگن در آلمان با قدرت پیشرانه 600 اسب بخاری تحت آزمایش گذاشته است که توانسته است سرعت بالای 301 کیلومتر در ساعت است که دارای یک موتور 6.0 لیتری 12 سیلندر با نیروی گشتاور 664 پوند بر فوت است تا قدرتمندترین شاسی بلند در جهان باشد.
البته بحث در مورد سریع ترین شاسی بلند نیز در نوع خود جالب توجه خواهد بود زیرا در حال حاضر پورشه کاین توربو اس با سرعت بالای 176 مایل در ساعت است و ولفانگ‌هاتز رئیس مرکز تحقیق و توسعه پورشه نیز در این مورد می‌گوید:” کاین ما همیشه بسیار سریع رفته است که دارای سرعت 300 کیلومتر در ساعت است” که بدین ترتیب Bentayga سریع تری محصول شاسی بلند در جهان با سرعت تنها 1 کیلومتر در ساعت بیشتر است.
در ضمن در این میان، Jeep Grand Cherokee Track Hawk در گوشه درد حال قدرت نمایی با یک موتور Hellcat با قدرت پیشرانه 707 اسب بخاری است که بدین معنی است که بنتلی باید این رکورد را نیز پشت سرگذارد تا سریع ترین شاسی بلند بازار باشد.
البته نباید فراموش کنیم که خودروساز آلمانی پورشه وعده داده است که کاین بعدی سریع تر از Bentayga خواهد بود که البته بنا بر ادعای بنتلی آن نیز عمری کوتاه خواهد داشت.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب