کد خبر: 34152 | تاریخ انتشار: 2015/09/05 - | تعداد بازدید:

انتشار تصویر Lamborghini Huracan Spyder پیش از رونمایی رسمی

برند ایتالیایی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت از نسخه اسپایدر و سقف شناور هوراکان رونمایی خواهد کرد که البته تصویر رسمی آن به بیرون درز پیدا کرده است.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: پس از یک چرخه از توئیت‌های مختلف و انتشار فیلم‌های مبهم تحت عنوان ” آسمان به یک رنگ نخواهد بود” تصویر جدیدترین مدل لامبورگینی با نام Huracan Spyder به بیرون درز پیدا کرده و در اینترنت منتشر شده است که در واقع مدل اصلی و تولیدی برند ایتالیایی خواهد بود.

Lamborghini-Huracan-Spyder
کمتر از دو هفته دیگر به نمایشگاه خودرو فرانکفورت باقی مانده است و همانطور که در تصویر دیده می‌شود Lamborghini Huracan Spyder دارای یک سقف نرم و یک طرح عقب دوباره طراحی شده است که منابع داخلی لامبورگینی تایید کرده اند که این تصویر حقیقی است.
در اوایل سال جاری میلادی، در هفته خودرو مونتمری برند ایتالیایی از Aventador SV Roadster رونمایی کرد که در حدود 110 پوند سنگین تر از مدل استاندارد است و از همین روی انتظار می‌رود که هوراکان اسپایدر نیز سنگین تر از مدل کوپه بوده ولی هیچ گونه تاثیری بر عملکرد و تمامیت ساختاری خودرو نخواهد داشت.
بهد هر حال لامبورگینی هوراکان اسپایدر یک نسخه سقف شناور از هوراکان بوده که باید منتظر نمایشگاه خودرو فرانکفورت بمانیم تا اطلاعات رسمی‌این خودرو را نیز شاهد باشیم.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب