کد خبر: 34155 | تاریخ انتشار: 2015/09/05 - | تعداد بازدید:

مرسدس در حال توسعه رقیب قدرتمند برای Tesla Model S

شرکت های بسیاری در حال توسعه یک محصول تمام الکتریکی برای رقابت با محصولات تسلا هستند که به نظر می رسد مرسدس بنز در این میان موفق تر خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: مرسدس بنز همانند آئودی و بی.ام.دبلیو در حال طراحی رقیبی سرسخت برای محصولات تسلا هستند.

mercedes-benz-electric-vehicles
گزارش شده است که مرسدس در حال کار بر روی یک محصول تمام الکتریکی با طی مسافت 500 کیلومتر با یک بار شارژ است که بدین ترتیب به صورت مستقیم Tesla Model S را هدف گرفته است.
بر اساس اظهارت رئیس بخش توسعه مرسدس توماس وبر که اظهار کرده است:” ما در حال کار بر روی یک مدل مفهومی‌هوشمند هستیم که با یک بار شارژ بتواتند مسیر 400 تا 500 کیلومتر را طی کند” که البته او از عبارت” به زودی” نیز بهره گرفته است که مهمتر آن این است که این پلتفرم بسیا انعطاف پذیر بوده و قادر بوده تا در طیف وسیعی از محصولات این شرکت بکار گرفته شودکه بدین ترتیب باید انتظار داشته باشیم تا شاهد مدل شبیه به کراس اوور Model X تسلا موتورز نیز باشیم.
در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 که کمتر از دو هفته دیگر شروع به کار می‌کند برند آلمانی آئودی از مدل مفهومی
e-tron Quattro رونمایی خواهد کرد که یک پیش نمایش از رقیب Model X تسلا است و بی.ام.دبلیو دیگر برند آلمانی نیز از حال کار بر روی مدل سدان i5 است که بر اساس معماری سری 5 بنا شده است و به صورت مستقیم بازار هدف Model S را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
در این میان ممکن است که مرسدس حرکت آرام تری داشته باشد که البته محصولات الکتریکی همچون SLS AMG را در دستور کار خود قرار داده است.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب