کد خبر: 34166 | تاریخ انتشار: 2015/09/07 - | تعداد بازدید:

مدل مفهومی‌Bugatti Vision Gran Turismo رونمایی شد (تصاویر)

برند فرانسوی سرانجام از نسخه گرن توریسمو خود برای بازی مجازی شرکت سونی رونمایی کرد که البته قرار است نسخه واقعی آن نیز در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 به نمایش دربیاید.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: در اوایل ماه جاری میلادی بود که بوگاتی یک پیش مرور از مدل مفهومی‌Vision Gran Turismo را به نمایش گذاشت که یک تصویر مرموز از شکل اولیه خودرو بود به خصوص که برند فرانسوی اعلام کرده است که این خودرو مجازی چشم انداز زبان طراحی جدید بوگاتی را نشان می‌دهد.

01_bugatti-vgt_ext_3-4_front_rgb-970x546-c
این مدل مفهومی‌دارای طراحیئ جسورانه، تهاجمی‌با یک سیستم ائرو نرم که البته به اندازه کافی از ویرون برای تقویت نام تجاری خود بهره گرفته است ولی به اندازه کافی برای نمایش چیزهای تازه و جالب متفاوت نیز است.

02_bugatti-vgt_ext_side_cmyk_high-970x546-c
خبر خوب اینکه این نسخه مفهومی‌که عمدتا برای جاده‌های دیجیتال از بازی Gran Turismo 6 سازماندهی شده است یک نسخه واقعی از آن نیز برای نمایش در نمایشگاه فرانکفورت 2015 در نظر گرفته شده است که بدین معنی است که تنها یک فرصت برای دیدن این مدل رویایی که به خوبی می‌تواند پیش نمایش جانشین ویرون نیز باشد وجود دارد.

03_bugatti-vgt_ext_front_rgb-970x546-c
با الهام از موفقیت‌های بوگاتی در مسابقات رانندگی 1920 و 1930، مدل مفهومی‌گرن توریسمو نشانه‌هایی از طراحی Type 57 G را در خود دارد که دو نقش آبی در گرامیداشت دو بار قهرمانی این شرکت در رقابت‌های د24 ساعت لامانش در 1937 و 1939 است.

06_bugatti-vgt_int_side_rgb-1000x562
Sasha Selipanov مدیر ارشد طراحی بوگاتی در این مورد می‌گوید:” تحتئ هیچ شراطی ما قصد نداشتیم که یک خودرو کلاسیک رانندگی طراحی کنیم تا خاطرات قبل را به خاطر دوست داران خود بیاوریم بلکه سعی کردیم با خلق لحظات خاص لامانش در قالب یک خودرو مدرن آنرا به هواداران خود هدیه دهیم”.

05_bugatti-vgt_ext_top_rgb-970x546-c
او در ادامه می‌گوید:” به عنوان یک طرفدار سری گرن توریسمواین یک ماجراجویی بزرگ برای بوگاتی برای بازگشت به مسیر مسابقه در یک خودرو مجازی است و ما در حال بازگرداندن بوگاتی به ریشه‌های خود هستیم”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب