کد خبر: 34190 | تاریخ انتشار: 2015/09/11 - | تعداد بازدید:

رونمایی از مدل مفهومی‌Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo در فرانکفورت 2015

برند کره ای از قافله رقبا نیز در بازی ویدیویی گرن توریسمو عقب نمانده و قصد دارد تا مدل ویژه خود برای این عنوان شرکت سونی را در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 به نمایش گذارد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: خودروسازان همچنان به ارائه تصورات فوق العاده خود برای پروژه مفهومی‌Vision Gran Turismo برای بازی ویدیویی شرکت سونی یعنی Gran Turismo ادامه می‌دهند و حالا هیوندای جدیدترین خودروسازی است که به این جمع اضافه می‌شود.

hyundai-vision-gran-turismo-front-970x546-c
تیزرهای جدیدی منتشر شده است که مدل مفهومی‌Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo را به نمایش می‌گذارد که قرار است به صورت رسمی‌در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 رونمایی شود.

hyundai-vision-gran-turismo-logo-970x546-c
این مدل مفهومی‌با سیستم آئرودینامیک فوق العاده و موضع بسیار پایین طراحی شده است که مانند یک جت جنگنده به نظر می‌رسد و چراغ‌های جلو و عقب نیز همانند جت جنگنده الهام گرفته شده است که هیوندای در این مورد ادعا کرده است این خودرو همانند یک خط باریک بین هوا و آسفالت است.

hyundai-vision-gran-turismo-side-970x546-c
علاوه بر این، مدل جدید نشانه‌هایی از آینده محصولات برند کره ای را در پیش روی بازدید کنندگان قرار می‌دهد.
به هر حال هیوندای همیشه قصد داشته تا رقبای لوکس سازی همچون بی.ام.دبیلو،مرسدس بنز و آئودی را مورد تاثیر قرار دهد که طراحی دوباره مدل‌های سدان این شرکت نشان از این عزم جدی دارد ولی به نظر می‌رسد هیوندای احتیاج به پذیرش خطرات بیشتری در این مسیر دارد.

Share

نظرات بینندگان


  1. Vote -1 Vote +1
    ناشناس
    2015/12/16 - 5:44 ب.ظ

    وه به وه به به جمال بی مثاقت وه به

    [پاسخ]

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب