کد خبر: 34226 | تاریخ انتشار: 2015/09/16 - | تعداد بازدید:

آستون مارتین به صورت رسمی‌تولید DB11 را تایید کرد

برند بریتانیایی به صورت رسمی تایید کرد که در سال آینده میلادی از Aston Martin DB11 رونمایی خواهد کرد که پایه و اساس محصولات آینده این شرکت خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: آستون مارتین DB11 به صورت رسمی‌جایگزین DB9 درد سال آینده میلادی خواهد شد.

aston-martin-db11-teaser
خودروساز بریتانیایی به صورت رسمی‌پذیرفت که DB11 اسپرت در سال آینده میلادی معرفی خواهد شد که اولین محصول آینده این شرکت و در حقیقت نسل بعدی DB خواهد بود تا به این خط طولانی خودروهای اسپرت این شرکت ادامه دهد.
جزئیات فنی و طراحی آستون مارتین DB11 در آینده نزدیک اعلام خواهد شد که البته نمونه‌های ابتدایی آن در حال تست در سراسر جهان است که البته شایع شده است که DB11 یک موتور توربوشارژ از Mercedes-AMG خواهد داشت که البته برخی نیز بر این باورند که برند بریتانیایی از یک آستون مارتین 6.0 لیتری V12 بهره خواهد گرفت که البته ممکن است هر دو گزینه در دسترس خریداران باشد.
به هر حال تایید شده است که نسل بعدی خودرو اسپرت بر روی یک پلت فرم بسیار سبک وزن طراحی شده است که در حقیقت زیربنای بیشتر محصولات آینده این شرکت است که البته یک پیش نمایش از آن برای DB10 و برای فیلم جیمز باند در پیش روی طرفداران این برند قرار گرفته است.
اندی پالمر مدیرعامل آستون مارتین در این مورد می‌گوید:” سال‌های آینده آستون مارتین کل دامنه خود را برای حضور قوی تر در بازار جهانی افزایش خواهد داد”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب