کد خبر: 34229 | تاریخ انتشار: 2015/09/19 - | تعداد بازدید:

نمایشگاه فرانکفورت 2015 / رونمایی از Lamborghini Huracán Spyder

برند خودروساز ایتالیایی از نسخه اسپایدر محصول هوراکان خود نیز رونمایی کرد تا بتواند جانشین مناسبی برای گالاردو اسپایدر نیز در خط تولید خود داشته باشد.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: سوپراسپرت Lamborghini Huracán Spyder به صورت رسمی‌در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 رونمایی شد.

Lamborghini-Huracan-679x411
این خودرو که در حقیقت جانشین مدل رویایی Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder است یک نسخه جدید از هوراکان با قابلیت جمع و باز شدن سقف در تنها 17 ثانیه و به صورت الکتریکی در حداکثر سرعت 50 کیلومتر در ساعت است که این مدل سقف متحرک دارای همان سیستم پیشرانه هوراکان استاندارد تشکیل شده از یک موتور 5.2 لیتری V10 با قدرت پیشرانه 610 اسب بخاری و گشتاور 412 پوند بر فوت در نسخه کوپه است که به یک سیستم انتقال قدرت 7 سرعته کلاج دوگانه چفت و بست شده است.
در قیاس با مدل کوپه، مدل سقف تاشو در شتاب صفر تا صد در حدود 0.2 ثانیه کندتر و در حدود 3.4 ثانیه در قیاس با 3.2 ثانیه نسخه کوپه است که وزن خالص اسپایدر را در 3400 پوند ثابت نگاه داشته است در حالی که وزن نسخه کوپه در حدود 3135 پوند است.
لامبورگینی هوراکان اسپایدر دارای تمام ویژگی‌های هوراکان 2016 از جمله سیستم غیر فعال سازی سیلندر بهد همراه سیستم توقف/حرکت برای کاهش گازهای آلاینده به مقدار 14 درصد کمتر از گالاردو اسپایدر است که در ضمن سیستم جدید کنترل الکترونیکی تمام محور را که باعث بهبود لذت رانندگی می‌باشد طبق ادعای خودروساز ایتالیایی در کنار خود می‌بیند.
استفان وینکلمن مدیر عامل لامبورگینی در این مورد می‌گوید:” هوراکان جدید فصل بعد داستان موفقیت آمیز V10 هوراکان است و در ضمن به سنت لامبورگینی در بهره گیری از فضای باز ادامه می‌دهد و در ضمن هوراکان اسپایدر ترکیبی از نوآوری و بازدهی بالا به همراه فناوری‌های جدید است که همانند هم سلف خود گالاردو اسپایدر پرقفروش ترین مدل سقف شناور در تاریخ لامبورگینی بود خواهد بود و ما انتظار داریم که هوراکان اسپایدر راه هم سلف خود را در این مورد به خوبی ادامه دهد”.

Share

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

از دريچه دوربين

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب